Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan zajlik egy mozis randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy mozis randi?

Figyelt kérdés
Moziba megyünk randira. Utána viszont? Ti hogy szoktátok? Megnézitek a filmet, és mindenki megy haza? Vagy beültök valahova, elmentek sétálni?
2014. jan. 29. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó utána még beülni egy kávéra. :)
2014. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D hát barátom bizz bennem. a mozis randi a legrosszabb. Én is azt akartam mivel annyira féltem hogy nem igazán szerettem volna kinyitni a szám..de hát az ugye egy randin muszáj.;d Hála az égnek nem lett mozis randi. Elutasitotta. De ha belegondolsz is gáz..vagy te..és egy "ismeretlen" csaj.. ültök és nézitek a filmet, közben nem szólhatsz hozzá. eléggé frusztráló. Jobb az ha sétáltok és beszélgettek. Séta közben jobban pörög az agyad így többet tudsz beszélni. Aztán beülltök vhova és zabáltok vmit. DE ha mindenképp mozis lesz..a film elött 30-40 perccel mindenképp kéne találkoznod vele és dumálni..és utána is egy 20percet min..az úgy is gyors lesz. kitudjátok beszélni a filmet. Ha meg megengeded hogy filmet ajánljak. Az eddigi kinálatok mellett egy csajjal max a Walter Mitty titkos élete ami elfogadható. Az a nyál és az elgondolkodtató kategóriát súrolja egyben. A többi túl nyál, v nincs benne semmi drámai..Walterben pedig pont elegendő van. Sok sikert .9 Azt pedig megköszönném ha leírnád a rqandi után mi lett.:D
2014. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
hát csak érdemes utána beszélgetni picinykét, nem?
2014. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem jó, mert nem beszélgettek.

Nem viszi előrébb azt, hogy megismerjétek egymást...

Max 5. randinak jó...

2014. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 randi? ha a 3. randi után se jön össze vki a kiszemeltell akkor friendzone.
2014. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, mentek a zöld kezek.

Kedves 2. válaszoló! Megnéztük a filmet, utána felmentünk hozzá sörözni, beszélgetni. És végül kiderült, hogy ez nem randi volt, csak egy program, ő nem akar most kapcsolatot. Jó volt, bár kicsit csalódott vagyok.

2014. febr. 1. 10:23
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
hát sry, de legalább megpróbáltad!
2014. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!