Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan zajlik egy randi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy randi és egy randira hívás?

Figyelt kérdés

Igen, igen, járatlan vagyok a témában, úgyhogy a Ti segítségeteket kérném!


1. Mi alapján hívtok el randira egy lányt? Ha pl egy szimpla beszélgetés alatt jól éreztétek magatokat, az már "ok" arra, hogy elhívjátok?


2. Mit mondtok, hogy mondjátok, hogy randira akarjátok hívni?


3. Nekem furcsa ez a csók dolog az első pár randin, főleg az elsőn. Akkor a lány még egy idegen ember. Ez csak nekem tűnik gondnak? Én vagyok ilyen régivágású?


4. Hogy lesz kimondva a járás? Egyáltalán ki van mondva, vagy csak érzitek? Ez hogy zajlik?


Köszönöm a türelmet és a válaszokat!


2013. ápr. 4. 16:06
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Lehetne tudni, hogy hány éves vagy? :)

Egyébként a válaszaim:


1. Ha neked tetszik egy lány, és látod, hogy Ő IS jól érzi magát veled, miközben beszélgettek, vagy csak egyszerűen együtt vagytok valahol, az már lehet rá ok, hogy elhívd valahová.


2. Nekem, személy szerint a "Randiznál velem?" kérdés elég erőltetett. Sztem inkább először járj utána, hogy a lány mit szeret csinálni, hova szeret járni, és ha adott esetben jó idő van, akár elhívhatod fagyizni, vagy csak sétálni valahová. Igazából lényegtelen, hogy mit csináltok, ha kettesben vagytok, mert úgyis csak egymással tudtok beszélgetni. És ilyen szempontból nem jó a mozi, mert ott nem igazán tudtok beszélgetni, max ha utána még beültök a mekibe és megbeszélitek a filmet vagy ilyesmi :)

Szóval szerintem inkább hívd el egy konkrét "eseményre".


3. Egyáltalán nem tűnsz régivágásúnak. Első randira sztem nagyon nem való a csók. Attól nagyon rámenős leszel, a lány "megijedhet" és gondolom azt Te sem szeretnéd...

Ja és még a 2. randin sem biztos h jó ötlet..


4. Ennek elég sokféle módja van. Van olyan, amikor konkrétan megkérdezi a fiú a lányt, hogy "leszel a barátnőm?" Van olyan is, amikor például a csóktól számítják. Vagy olyan is, amikor mondjuk a Facebook miatt lesz "hivatalos" a dolog és az már tényleg komoly kapcsolatra utal, amikor bemutatjátok egymást a szüleiteknek. :)


Remélem, segítettem! :)


18/L

2013. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Ezer köszönet a részletes leírásodért. 20 éves vagyok, egyetlen barátnőm volt eddig és ott olyanok voltak a körülmények, hogy ment minden szépen magától. Osztálytársak voltunk.
2013. ápr. 4. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!