Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány nem reagál:S Mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány nem reagál:S Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ra írtam egy lányra és nem válaszol egy pár napja, de nekem nagyon tetszik és amikor táncoltam vele szépen mosolygott meg minden, mit tegyek?

2013. márc. 11. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Gondolom részeg volt.
2013. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel, több mint valószínű, hogy nem kapta meg az üzidet.Minden nő válaszol egy neki írott üzenetre-már ha megkapta.
2013. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Várj, h elteljen egy hét, majd írj rá megint. Hátha.
2013. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Minden nő válaszol egy neki írott üzenetre-már ha megkapta"


hehehehehe :D

2013. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-eske


Mi az ekkora vidulásod netovábbja?:D

2013. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki reagál.. egyik legjobb barátnőm annak nem reagál akinek nem akar,mert túlságosan nyomul és nincs kedve kimagyarázni.. hát ez bunkó viselkedés de vannak ilyen emberke. én viszont pl mindenkinek válaszolok nézzenki akárhogy max kevésbé leszek lelkes.. lehet hogy nem veled van baj ,csak nincs kedve ismerkedni lehet hogy van barátja és más fiúk nem igazán érdeklik..


15.l

2013. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs barátja, rákérdeztem, és egyébként meg rendes aranyos ahogy hallottam szóval nem valószínű :)
2013. márc. 11. 14:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valamit akarna tőled, már válaszolt volna.
2013. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel kérdező:)
2013. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
írj neki mégegyzer, kérdezd meg megkapta e az üzenetet. ha megkapt aés felhoz valmai kifogást, akkor tojik rád, hagyd a fenébe. ha téynleg nem kapta meg, akkor van esélyed. általában a 2nem volt időm" lesz akifogás, de ha megtörténik még 1-2 alkalommal, akkor hagyd a fenébe. akár igazat mond akár nem.
2013. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!