Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez "randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez "randira hívás" volt?

Figyelt kérdés

van egy fiú.2 évvel nagyobb nállam.én 14 vagyok.megkértem,hogy segítsen kitalálni,mit vegyek az egyik barátnőmnek,aki a fiú évfolyamtársa.aztmondta,segít,hagytam neki gondolkodási időt.majd mindig facebookon ráírtam,és megkérdeztem,hogy van-e valami ötlete,ő el is mondta.majd felvetette az ötletet,hogy egyik nap elmehetnénk együtt megnézni valami ajándékot.szerintetek ez randinak számított volna.

én eltudom dönteni,de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.



2013. jan. 6. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem is tudtam, hogy évvel is lehet mérni a magasságot...


Egyébként meg ez nem jelent semmi biztosat...

2013. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szentem igen.
2013. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem
2013. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
óóó,elnézést kérek,hogy az "idősebb" helyett nagyobbat írtam.biztos ki kéne tiltani engem erről az oldalról...
2013. jan. 6. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni.

2. Tekintve, hogy a leírtak alapján mindig te írtál rá, és nem ő kezdeményezett, messze nem lehetsz benne biztos, hogy randira hívott. Csak szimplán segíteni akar.

2013. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1.tudok írni.most attól,hogy egyszer figyelmetlenségből alamit elírtam,nem kell rászállni az emberre.

2.ő is í

2013. jan. 6. 20:15
 7/10 A kérdező kommentje:
ő is írt már rám
2013. jan. 6. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Talán ezt még nem nevezhetjük randinak, de mindenképpen jel, hogy szívesen eltöltene veled pár órát.

Nem tudom mennyire ismeritek egymást, szerintem ez afféle ismerkedés lenne a részéről. A randi alatt van egy fokkal, de ha minden jól megy, következő alkalommal már randizni fogtok ;)

2013. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
végül nem mentünk el,mert a lánnyal összevesztem,és végül mondtam a fiúnak,hogy nem kell.később a lánynak elmondtam,hogy a fiút kértem meg.a barátnőmtől visszahallottam,hogy a fiú neki kipanaszkodta magát,persze nekem nem ezt mutatta...
2013. jan. 7. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
a szemetek...
2013. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!