Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívás sms-ben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívás sms-ben?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és végre sikerült megszerezzem annak a férfinak a számát, aki már régóta tetszik nekem. Nagyon ritkán találkozunk, így esélyem sincs komoly dolgokról beszélgetni vele, megismerni. Felhívni nem merem, szerintem teljesen hülyének nézne. Sms-ben meghívhatom, hogy tartson velem egy kávéra?
2012. szept. 19. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért sms-ben randit kérni, hát elég necces. Ha semmiképp nem mered felhívni vagy oda menni hozzá, akkor már inkább Facebookon írj neki egy üzenetet szerintem. De ez csak az én véleményem. Valószínű elmennék egy olyan lánnyal is randizni aki sms-ben írna, de kicsit furának tartanám és azt gondolnám, hogy elég gátlásos.
2012. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Hát szerintem így eléggé cinkes a dolog! Randira hívás sms-ben? Hány éves vagy te 15? Felnőtt nőnek legyen már annyi esze, hogy ha már tetszik a pali akkor hívja fel telefonon, mert az személyesebb mint egy sms! Ettől jobban már csak az sms-ben szakítókat bírom...
2012. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
37%

XDXDXDDXDDD ez milyenmár?:D

elég gáz és ö is tudná hogy azért irtál neki sms-t mert nem mersz vele beszélni:D:D

2012. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
37%
hát nem kicsit gáz :D nem mondom h kizáró ok lenne de azért necces :D
2012. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó csaj vagy akkor nekem is írhatsz sms-t, én nem sértődöm meg érte!
2012. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jajmár, ennyi fantáziát!


Van közös ismerősötök? Ha igen, akkor könnyű a dolog. Pláne ha pasi az illető. Csak burkoltan elejted, hogy tetszik neked az a pasi, és szerintem már aznap tudni fog róla. Ha másnap összefuttok, és szépen mosolyog rád, akkor mosolyogj vissza, és harmadnap leszólít.

2012. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A facebook-on nincs fent...

12 évig párkapcsolatban, házasságban éltem, szóval nem kellett ilyen dolgokra koncentrálnom, ezért ezen a téren kissé "kezdőnek" számítok. Anno amikor még én randiztam nem volt mobil, sem net, ezért is kértem a véleményeteket.

2012. szept. 19. 10:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem mikor legkozelebb osszefutsz egyszeruen megkerdezed, hogy nincs-e kedve beugrani veled egy kavera. Szerintem amr nem vagytok olyan korban, hogy sms formaban kelljen ilyesmit kerni.
2012. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de sms-ben randira vagy találkára hívni valakit elég prosztó dolog. Tudom, hogy nem könnyű felhívni, de az a legjobb, de az sms-nél még az e-mail vagy hasonló üzenet is sokkal jobb.
2012. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor majd így járok el! :)
2012. szept. 19. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!