Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizet a mozis randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizet a mozis randin?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és nem vagyok olyan, aki elvárja, hogy fizessenek helyette, de nem tudom hogy szokás:/ mert a jegy meg a kaja is elég drága. ez amúgy első randi lenne.

2013. jún. 24. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
közös megegyezés szerintem
2013. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nos, mivel te vagy a lány, neked van lehetőséged felajánlani, hogy felesbe fizessetek. Vagy ha abba nem megy bele, akkor annyit, hogy valamennyivel beszállj. Ha teljesen elutasítja, akkor ne erőltesd, de mindenképp érdemes felajánlani.
2013. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dóri0717 ***** válasza:
100%
Én mindig nyújtom a pénzt, kérdezés nélkül, de úgyse fogja elfogani, de legalább látja, hogy nem vagy olyan, aki mindent a pasival fizettet ki.
2013. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ha ő hívott el akkor elvileg ő..

de azért felajánlhatod hogy fizetsz valamennyit te is.

2013. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Illem szerint a meghívó fél. De szerintem ajánld fel, hogy fizeted a sajátod, aztán vagy elfogadja, vagy nem.
2013. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) azért is nehéz a kérdés, mert én ajánlottam a mozit
2013. jún. 24. 15:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világban fele-fele az ideális. Ajánld fel neki, hogy fizeted a felét, bár első randin valószínűleg "lovag akar lenni", és nem fogja elfogadni. :)
2013. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én anno úgy csináltam, hogy a srác vette a jegyeket, én meg a kukoricát. Igaz, így ő többet fizetett, de én se ingyen élősködtem. :)
2013. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát,a akarsz bele fizetni,azt általában akkor,ha te ajánlod fel.Egyébként mi pasik szoktunk.
2013. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én kedves gesztusnak tartom, ha a nő felajánlja, hogy fizeti a saját részét, vagy annak egy bizonyos részét, viszont ezt csak akkor engedem meg neki, ha nagyon erősködik, hogy márpedig ő is belefizet és ne mindent én álljak (idáig nem soknak sikerült meggyőzni :)). Habár manapság ez már az anyagi helyzet miatt igencsak megváltozott, de a normális az, ha a férfi egyenesen elutasítja, hogy a másik fél akár csak egy kicsit is beleadjon.
2013. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!