Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok való egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok való egy nőnek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatom párkapcsolatok terén, volt hogy kezdeményeztem, 30 felett vagyok.


S egyre inkább azt gondolom, a férfinak illik udvarolni, és nem fordítva. Vagy ha elvárja hogy én kezdeményezzek, necces, hogy a nadrágot is nekem kell majd hordani a kapcsolatban. Mit gondoltok erről ?


2015. szept. 4. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Egyet kell értenem. Én is harminc feletti nő vagyok és én is ezt tapasztaltam. Az az igazán férfias, amikor kezdeményezni mer a férfi, határozott, magabiztos. Akit nekem kellett felszednem sosem volt igazán erős egyéniség.
2015. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Igazából nem is az illemről szól a dolog, hanem arról, hogy a pasi szert vadászni. Sok olyan pasi van, akinek alapból nem kell a nő, ha a nő kezdeményez, mert Ő választ. Sok ilyen pasit ismerek baráti körből.. max egy éjszakára és utána dobja. Az viszont gáz, ha a kiszemelt pont ilyen típus.

De vannak akiknek semmilyen problémájuk nincs, ha egy nő kezdeményezi a dolgot, Ők a kényelmesebb típusok. És megvan a veszélye, hogy igen, Te fogod irányítani a kapcsolatot, mert Ő csak vár..

Az elején szerintem jobb, ha a pasi irányít. Az első randiig, utána, ha megy minden akkor bárki kezdhet egy telefont, egy mailt, nincs már jelentősége, mert meg vagy hódítva.

2015. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hja, csak sajna nemegyszer előfordult, hogy azért ment tönkre kapcsolatom, mert olyan hölgyek csapták le a kezemről az illetőt, akik "erős" irányító egyéniségek... de nem tudok mit kezdeni egy olyan férfivel, aki arra vágyik hogy a pótanyja legyek...
2015. szept. 4. 09:58
 4/17 anonim ***** válasza:

Én azért úgy gondolom, hogy igen, egyetértek veled, de ha látod rajta a hajlandóságot, és amúgy ismered annyira, hogy tudd, különben egy erős, férfias egyéniség, akkor lehet noszogatni, ha kicsit bizonytalan. Mert kevés férfi (max a legostobábbak) próbálkoznak be valakinél, akin nem látják a kölcsönös vonzalmat és szándékot, és vannak, akik a férfiakhoz képest is kevéssé értik a jeleket. A hajdobálás és szemezés nem mindenkinél esik le, hogy mit jelent. Ilyenkor szerintem elegendő csak odalépni hozzá, és megszólítani, tulajdonképpen te kezdeményeztél, de ennek ellenére mégis a többit rá bízod.


Ettől nem feltétlenül leszel a pótanyja (szerintem), csak a kezdeti bizonytalanságát építed le.


A férjem én így ismertem meg, egy társas eseményen voltunk, kiderült számomra, hogy határozott, erős, férfias jellem, az is feltűnt, hogy szívesen közeledne, de a társalgás során sosem merült fel, hogy esetleg lenne valakim, vagy egyáltalán nyitott lennék-e az ismerkedésre. És mivel nyitott voltam, ezért kicsit néha sugallmaztam neki idővel, hogy szabad a pálya, onnantól már ment minden, mint a karikacsapás. Azóta sem én hordom a nadrágot a kapcsolatban :)

2015. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4. vagyok: annyit még hozzátennék, hogy ha mint egy kis hercegnő várod, hogy történjen valami, akkor sajnos tényleg sokszor esik meg az általad vázolt helyzet, hogy kicsit merészebb nők lecsapják a kezedről a kiszemelted. Az nyilván nem vonzó, ha valaki "elvárja", hogy a másik kezdeményezzen, de ezt nem véletlenül írom semlegesen, nőknél is ugyanúgy káros (már csak a magad számára is), ha konkrétan semmit nem csinálsz, egy kicsit sem próbálsz meg segíteni neki, mint a férfiaknál. És szerintem a legtöbb férfi örül neki, ha egy nő kezdeményez, legalábbis jól esik neki, én személy szerint nem is ismerek olyat, aki emiatt kevesebbnek tartana bárkit, sőt, abszolút pozitívnak élik meg a dolgot.


Szerintem ez inkább "ahogy a helyzet adja" dolog, emberek vagyunk, interakcióban állunk egymással, ha ezt és ezt látod a másikon, akkor az ha nem összeegyeztethető az elképzeléseiddel, akkor ha akarsz valamit, neked kell lépned és változtatnod a fennálló helyzeten.


Mindemellett egyetértek továbbra is, jó érzés, mikor udvarolnak :D

2015. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
már azt sem tudom, mi az hogy udvarol valaki, főleg olyan aki vonz ...
2015. szept. 4. 10:44
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem hivatalosan a nők kezdeményeznek mindig. Mosolygás, haj csavarás, csábos pillantás, bármi ami jelzi, hogy tetszik az illető. De a férfiaknak jól esik ha ezek után ők lehetnek a macsók és mehetnek oda köszönni. Utána irányíthatod a beszélgetést, de ezt a kis kezdő lépést jó meghagyni nekik. Saját tapasztalataim alapján.
2015. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"necces, hogy a nadrágot is nekem kell majd hordani"


Amúgy meg jól állna neked egy jó kis pi.csanadrág...

2015. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem teljesen fekete és fehér. A második férjemmel én vettem fel a kapcsolatot, én kezdeményeztem, én vagyok a domináns én is irányítok. Ő nem kezdeményezett, mert várt, mert úgy gondolta...bla, bla, bla.


Mindettől függetlenül nem zavar, hogy én hordom a nadrágot. Az, hogy én céltudatos vagyok, és megmondom, hogy mit hogyan, ő meg ezt megteremti...ebbe semmi probléma nincs.


Ha van kiszemelted, ne foglalkozz azzal, hogy ki kezdeményezzen. Teremts olyan helyzetet, hogy ő kezdeményez, és onnantól kezdve már csak figyelned kell, hogy jól választottál vagy sem.

2015. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem a férfi dolga, hogy udvaroljon neked szerintem. Ne haragudj, de ha valaki tetszik, igenis kezdeményezhetsz Te. Ez nem jelent semmit arra nézve, hogy mi lesz a kapcsolatban. Én pl nem kezdeményezek nőknél, egyszerűen azért, mert abból még soha nem sült ki semmi. A legutóbbi kapcsolatomnál is az exem kezdeményezett. Kapcsolaton belül ettől még ragaszkodom hozzá, hogy én hordjam a nadrágot. De nincs bennem "vadászösztön", nem vágyom arra, hogy nekem most meg kelljen hódítani a nőt, hogy kéresse magát... irritál az egész színjáték.

"...férfinak illik udvarolni"? Komolyan beszélsz? Akkor udvaroltass, ha találsz olyat. Ódivatú ostobaságnak gondolom. Számomra ez egyoldalú teperést jelent férfi oldalról, hogy a "nő kegyeibe férkőzzek". NEM. Soha. Egyszer sem fog előfordulni. Ha egy nő akar valamit, igenis tudassa velem. Ha én akarok valamit, én is tudatom. De nem fogok gyakorlatilag könyörögni neki. Egy kapcsolatba mindkét fél egyenlően adjon bele!

2015. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!