Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok! Mit gondoltok arrol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mit gondoltok arrol, ha egy fiu nem mer kezdemenyezni?

Figyelt kérdés
Amikor egyebkent lathatoan tetszik neki a lany.
2011. júl. 1. 23:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnak erről semmi jót a lányok:s

De miért nem mersz?Mitől félsz?

2011. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy fiú dolga a kezdeményezés és elég rossz az, amikor tetszenek egymásnak és azért nem lesz belőle kapcsolat, mert nem mer lépni a pasi.:( Nem szeretem az ilyet!!!
2011. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

23:50

De a csaj sem lép, pedig léphetne ő is, akkor a csaj miatt is nem jönnek össze.

Ne fogd másra!Különben a srác honnan tudhatná, hogy tetszik a csajnak?

2011. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem tudni kell, megkell próbálni :) Amúgy meg egy normális, értelmes csaj nem kezdeményez, a fiúk szeretnek megküzdeni egy nőért és nem szeretik ha könnyen adják magukat. Sok fiúnak hiába tetszik az adott csaj és hiába kezdeményez a csaj, akkor sem jön vele össze a pasi, mert elvette a pasitól, hogy megküzdjön a nőért. :)
2011. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

00:05

Hát nem tudom, bennem soha nem volt ilyen megküzdési vágy, én nem az alapján szabom meg egy nő értékét, hogy mennyit tettem érte, hanem megismerem és ha jól érzem magam vele akkor megbecsülöm de ha pl hazudós és bunkó akkor nem becsülöm meg csinálhat bármit, szóval hatalmas nagy hüyleség amit gondolsz, és amíg így gondolod rengetegszer élsz át majd olyat, hogy a pasinak tetszel de nem fog lépni, na akkor majd jusson eszedbe amit írtam;)

2011. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Hát én igazából tapasztalatból írtam, ugyanis tetszett egy pasi és én is neki. Ezt onnan tudom, hogy mondták meg látszott is rajta, tudtam én is, de nem lépett, így én léptem és dobott is, vagyis nem kellettem neki és mondta azért nem, mert nem szereti, ha egy csajért nem küzdhet meg és hidd el, hogy 85%-ban a pasik szeretnek megküzdeni álmaik nőjéért. :)
2011. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor így voltam, hogy nem mertem lépni mert azt gondoltam, hogy tuti nem lenne semmi esélyem egy ilyen szép lánynál, vagy biztos van pasija vagy csak azért mosolyog mert rondának talál és így folytja vissza a nevetést akkor a lány sosem lépett.

Így miatta és miattam is nem jöttünk össze, bár ki tudja mi lett volna ha..ezen kár gondolkodni.

2011. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogok jeleket dekódolni állandóan hogy most akkor van-e esélyem vagy nincs. Ha akar valamit nem fog a leányzó sem belerokkanni ha tesz is valamit a dologért. Az meg a világ leghatalmasabb fals szövege hogy a küzdelem hiánya miatt dobják a nőt. Megvolt amit a srác akart csak könnyebb erre fogni. A férfiak nagy részének jól esik ha látnak bennük annyi fantáziát hogy a nő is megpróbálja.
2011. júl. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Azt hogy töketlen. Én nem járnék olyan pasival akit nekem kell felszedni, még akkor se ha amúgy tetszik. Az ilyen félénk pasik az élet más területein is határozatlanok, nekem a magabiztos fiúk jönnek be. 21L
2011. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Én soha nem dobnák egy csajt mert ő lépett hamarabb.Kezdeményezhet nyugodtan, a szerelmet, szeretetet a személyisége, arca, stilusa váltja ki bennem nem az hogy én küzdöttem meg érte vagy ő kezdeményezett.
2011. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!