Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok! Mit gondoltok arrol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mit gondoltok arrol, ha egy fiu nem mer kezdemenyezni?

Figyelt kérdés
Amikor egyebkent lathatoan tetszik neki a lany.
2011. júl. 1. 23:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon zsengék vagytok ti még.... Nektek valószínű a k*rva is bejön, azért nem baj ha nem kell megküzdeni érte... de én a komoly kapcsolatokról beszélek...
2011. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy utálatos mikor egy nő ilyen szavakat használ, hogy töketlen.Legyetek már nőiesebbek.
2011. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
És az is utálatos ha egy férfi minden nőt lek*rváz csak úgy. Legyetek már intelligensebbek. -.-
2011. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

10:19

Akkor sok sikert a "határozott" "férfiakhoz" akik segédmunkásként majd eltartanak és megcsalnak:D

Akkor majd elgondolkodsz hogy hmm lehet hogy attól mer tegy pasi nem nyomul és büszke, elvárja hogy egy nő is közeledjen -nem felszedni kel la pasit- csak beszélgetni vele jobb lett volna vele, de addigra már foglalt lesz mert egy művelt nőt talál aki normális.

21f

2011. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%
A fiú kezdeményezzen, mert én biztos nem fogok :D
2011. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor kihal az emberiség:D
2011. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem már volt olyan barátnőm, akit én szedtem fel és olyan is, aki előbb vallott nekem szerelmet. Szerintem ez nem befolyásol semmit. De azért nem árt egy kis magabiztosság.
2011. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kapcsolat elején kezdeményezhet a lány is ,de magát a párkapcsolatot azt a férfinak kell mindenféleképpen.

18/F

2011. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
nincs izgatóbb, mint egy férfi önbizalommal. szóval nekem nem tetszene, hogy nem mer odajönni.
2011. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a srácnak kell kezdeményeznie. De persze ez nem azt jelenti, hogy van egy lány a környezetében és az sosem néz rá és erre megkérdezi, h összejönne-e vele, hanem nyilván a lánynak is kell valamilyen szinten közeledni, de a végső lépést ( azaz a randira hívást) mindenképpen a fiúnak kell megtenni. Szerintem :) 17 L
2011. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!