Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez kegyes hazugság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kegyes hazugság?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha van egy jól mennő vállalkozásom és ha ismerkedek egy lánnyal, mondhatom azt az első időszakban hogy én csak alkalmazott vagyok és 90 ezret keresek? Lányok, ha komolyra fordulna Ti haragudnátok ezért!?

2015. szept. 2. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán mondj annyit, hogy vállalkozó vagy és kész. Ez az igazság, ha egy férfi hazudozással kezdene nálam, akkor mikor kiderül erősen elgondolkodnék, hogy vajon miről "füllentett"/ "hazudott kegyesen" még, tehát oda lenne a bizalmam, onnantól kezdve nem hiszem, hogy elhinném, hogy de ő csak ebben nem mondott igazat, bár szerintem aki egy dologban hazudik, az utána/közben többen is fog.

Másodszor: már hogy a francba jönne fel a fizetésed? Ha csak te nem hozod fel.... Tőlem még senki nem kérdezte meg a fizetésem és én sem másokét, szóval teljesen elképzelhetetlennek tartom, hogy ha csak te nem utalgatsz rá nagyon, akkor bárki is randin eziránt érdeklődjön.

21/N

2015. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És szerinted nem kérdezi meg hogy az mit is takar!? Ha meg terelem a szót még azt hiszi strici, szervkereskedő stb
2015. szept. 2. 16:43
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
11.-es vagyok. De esküszöm nem értem, hogy mi a bajod :D megkérdezi persze, mert randizás erről szól, érdeklődtök, ismerkedtek. Te elmondod neki, hogy mit csinálsz és ennyi. Senki nem fogja a fizetésedet kérdezgetni ne aggódj. Olyat például én is megszoktam kérdezni, hogy "és hogy megy a biznisz? " (nem csak pasi jelöltektől, hanem minden férfi-nő ismerősömtől akik ilyen szférában dolgoznak miközben beszélgetünk, egyszerű udvariasság) szóval erre a kérdésre számíthatsz, ez olyan mint amikor megkérdezik, hogy hogy megy az iskola/egyetem/tanfolyam stb. Erre persze azt válaszolsz amit akarsz, ha nagyon titokzatoskodni akarsz, akkor mondhatod, hogy még kezd beindulni vagy szép lassan, de fejlődik stb, de semmiképp ne totál hazugságot!
2015. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem a pénz érdekli, meg se kérdezi, hogy mennyit keresel.
2015. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen,mivel hazugság
2015. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem értem,mit problémázol. Egy randi során természetes, hogy feljön az a téma, hogy mivel foglalkozol, hogy néz ki egy napod, ez még nem jelenti azt, hogy a fizetésed érdekli. Ha legközelebb randin megkérdezi, hogy mivel foglalkozol, akkor annyit mondasz, hogy vállalkozó vagy, ennyi.
2015. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Komolyan valaki így válaszol a kérdésre, hogy mivel foglalkozol, hogy "vállalkozó vagyok"? Nekem ebből rögtön az jönne le, hogy vagy valami MLM ügynök és nem akar róla beszélni, vagy gyengeelméjű.


Ha megkérdezik, akkor szépen megmondod hogy konkrétan mit csinálsz. Ha építőipari vállalkozásod van, akkor azt mondod, hogy építészként dolgozol. Ha több ruhaboltod van, akkor azt mondod, hogy egy ruhakereskedelmi cégnél vagy beszerző és pénzügyes. Ha autókereskedő céged van, akkor űgyfélmenedzser vagy, vagy aminek hívják divatosan az eladót.

2015. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"...és mire vállalkozol?

- egy kapcsolatra veled"..

2015. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!