Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor csak átejtettek, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor csak átejtettek, és nem is tetszem annak a lánynak? Csak részegen kamuztak nekem? Szomorú vagyok!

Figyelt kérdés

Az egyik buliban a haverom barátnőjének a barátnője(tudod még követni? :D) azt mondta elég részegen, hogy mióta meglátott tetszem neki, és kérdezte, hogy szerintem szép-e.

Mire mondtam, hogy igen, persze. Erre vigyorgott, meg még dumáltunk.


És azután máskor mikor találkoztam vele,(és már nem volt részeg) beszéli akartam vele, és nem is akart válaszolni, meg láthatóan lerázott. És nem is értette mit akarok most vele beszélgetni...


Ezek szerint átdobtak a palánkon? Csak kamuztak nekem egyet?

Nem lesz ebből semmi? Ne is próbálkozzak?

Miért volt ez az egész akkor? Most rajtam röhögnek az összes barátnőikkel? :'(

18f



2015. febr. 8. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Reszeg volt, nem tudta mit beszel..
2015. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy csak kellemetlen neki a szitu, vagy várd meg amíg megint bebszik, vagy mond meg neki hogy neked még józanul is bejön, hátha akkor nem ráz le.
2015. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A buliban feladta a labdát, te meg nem mozdultál rá. Ebből levonta a konzekvenciát: töketlen vagy. Ez az ÉLET, pajti, itt nincs Ctrl+Z, itt csak egy esélyt kapsz.
2015. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem emlékezett rád. Annyira be volt csiccsentve.
2015. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem érdemes buliban részegekkel ismerkedni, meg olyan lányokkal, akik nem tudják kontrollálni az ivásukat. Ez amúgy is olyan kiábrándító
2015. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!