Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy oldjam ezt meg a nőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam ezt meg a nőkkel? Részegen másik ember vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval bebaxunk mint a kutya és odamegyünk lányokhoz, hogy érted mi lenne ha (erre a részre nem emlékszem) de belement úgyhogy biztos nagyon kreatív voltam viszont amikor kezdek kiállni akkor a szórakoztató énem valahogy elmegy nyaralni, hogy csá tesó megtettem amit tudtam, én meg kb full ötlettelen vagyok, hogy mit kéne csinálni, aztán meg elbaxom a nőt.


De komolyan a részeg énem nagyon jó munkát végez, nem vagyok egy calvin klein modell de még sosem utasítottak vissza. Már olyan nőknél akiknél amúgy azt mondod, hgy ááá hagyjad már tuti nem az én kategóriám.


2013. márc. 10. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel diktafonra és józanon meghallgatod, ha nem emlékszel rá
2013. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Józanul is csak részeg csajokkal próbálkozz!
2013. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

részegen mindenki más

örülj neki, legalább nem vagy agresszív

1! igaza van N

2013. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ha-ha

józanul én még sosem mentem oda lányhoz

2013. márc. 10. 22:09
 5/7 A kérdező kommentje:
ja de egyszer. nem lett belőle semmi, mert nem értek az ismerkedéshez, pedig bejöttem a csajnak
2013. márc. 10. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért,mit mondtál/nem mondtál a csajnak?Ha láttad,hogy bejössz neki,akkor már végül is nyert ügyed volt,mondhattál volna te akármit..azóta miért nem keresed?(feltéve ha tudod a nevét)
2013. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hulye vagy? Hatalmas fazon vagy! Ha jozanul is igy nyomod, akkor a jozan ened is szorakoztato lehet! :)

Ja es no vagyok, szoval ne sz@rjal, h valami buza dicserget.:))))

2013. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!