Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiúval egyszer részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúval egyszer részegen (ő józan volt, és én se voltam nagyon berúgva) összegabalyodtunk, de nem smároltunk, mert nem engedtem (nekem fura lenne idegennel. ), akkor az első randin mire számítsak? Nem lesz kellemetlen? 18/L

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 10:55
 1/2 Grim13 ***** válasza:
akkor szerintem nem gabalyodtatok össze, az "csak egy táánc volt mit tőled kértem én ..." amúgy nem lesz kellemetlen
2014. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kellemetlen biztos nem lesz, szerintem még tetszik is neki hogy nem adod könnyen magad. ;)
2014. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!