Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz az első randim és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első randim és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma találkozok egy lányal és nagyon szeretjük egymást. Neten ismerkedtem meg vele. De nem tudom mit tegyek. Mit csináljak. Milegyen a téma? Stb

Hülye kérdédt nem kérek köszi


2014. jan. 11. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is, számíts a legjobbra, és készülj a legrosszabbra. Lehet, hogy el sem megy, vagy más, mint ahogy a neten megismerted. Amúgy meg ne idegeskedj. Amúgy ilyenre nagyon ne várj értelmes választ, hogy mi legyen a téma. Naná, hogy mindketten azon fogtok agyalni, hogy vajon tényleg olyanok vagytok-e, mint a neten. Ráadásul lehet, hogy a lány (ha nem hülye) a barátnőjével megy.
2014. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az értelmes kérdést . :-). De még valaki írhatna
2014. jan. 11. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak nyugi:) Érezd jól magad!
2014. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
edd meg a csajt. nekem bejött.
2014. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!