Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez kegyes hazugság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kegyes hazugság?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha van egy jól mennő vállalkozásom és ha ismerkedek egy lánnyal, mondhatom azt az első időszakban hogy én csak alkalmazott vagyok és 90 ezret keresek? Lányok, ha komolyra fordulna Ti haragudnátok ezért!?

2015. szept. 2. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2015. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy kegyes hazugság, de ha van is, biztos nem az elején és nem ilyenben. Én haragudnék.
2015. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2-essel.


Amúgy megértem, hogy ki akarod szűrni a gold digger-eket, de szerintem ezt ne hazugsággal tedd! Esetleg ha kérdezi, mondd azt, hogy nem lényeges, hogy mennyit keresel.

2015. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Persze, utolsó...ebből még a hü.lye is tudná, h sok pénzt keres...:)


Egyébként én nem haragudnék, mivel úgy gondolom, h ismerkedéskor eleve fel sem jöhet a pénz téma, mert bunkóság valakit az anyagi helyzetéről faggatni.

2015. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok! :) Hálistennek még nem kellett hazudnom, de mostanság csak olyan lányokkal futok össze hogy lerí róluk hogy aranyásók...
2015. szept. 2. 16:10
 6/18 anonim ***** válasza:
4: Nem. Lehet, hogy azt hinné, hogy keveset keres, azért nem akarja elmondani. :D
2015. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Haragudnék, mert ne hazudozzon a másik semmiben.
2015. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért ismekerdési fázisban elég gyakran felmerülő kérdés hogy ki mivel foglalkozik! Szerintem
2015. szept. 2. 16:12
 9/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy mivel foglalkozol egy teljesen más dolog, mint az, hogy mennyit keresel. Mesélhetsz neki a munkádról, mondhatod, hogy néz ki egy napod, de azt a legelején nem feltétlenül kell elmondanod, hogy amúgy a magad főnöke vagy, és jól keresel. Normálisabb nők esetében ez fel sem merül, és akkor hazudnod sem kell.


Én mellesleg haragudnék érte. Nem vagyok az a fajta lány, és bár elhiszem, hogy próbálod kiszűrni ezt a típust, mert már sok ilyennel találkoztál, igenis bántana, hogy közéjük soroltál. Ha már randiig eljutunk, sőt, akár magából a randi jellegéből is, de tudni lehet rólam, hogy nem érdekel különösebben a másik pénzügyi helyzete. Legalábbis, randizás ideje alatt biztosan nem. Ha esetleg hónapok, évek múltán össze akarunk költözni és családot alapítani, na, akkor esetleg elkezd érdekelni a dolog.

2015. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"jól mennő vállalkozásom" ...


Megkérdezi a lány mivel foglalkozol ?


Te: Vállalkozó vagyok.


Ennyi.

2015. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!