Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha egy pasi, akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy pasi, akiről úgy gondoltam odáig van értem, mutogatja nekem egy nő ismerősét, hogy szép nő?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akiről teljesen azt gondoltam és éreztem hogy odavan értem és reméltem hogy több is kialakulhat ebből.

Beszélgettünk egy közös ismerősünkről aki szerintem beképzelt, és ő erre annyit felelt hogy pedig nem is szép csaj.

Ezután mutatott a telefonjában egy nőt (a telefonszámához tartozó képet mutatta) hogy ő szép például, és hogy ez a nő a szilvesztert vele akarta tölteni, de a pasi visszautasította, hogy nem. (Most írhatja bárki erre hogy biztos kamuzott és nem utasította vissza, nem akarok magyarázkodni senkinek, de tudom hogy igazat mondott és nem vele töltötte a szilvesztert).


Van ennek az egésznek bármiféle jelentősége, hogy más nőt is szépnek lát és meg is mutatja nekem?


Előző találkozásunknál engem is dicsért hogy gyönyörű vagyok és megjegyezte hogy a pasik akik szembejöttek velünk, mind észrevették a szépségemet, stb.


2015. aug. 25. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos valami tipikus pasi-játék...

Összeolvasnak minden sz@rt a neten, hogy hogy lehet meghódítani a nőket, (jelen esetben szerintem a "tedd féltékennyé" lépést gyakorolja rajtad) aztán valszeg ennek estél most áldozatul.

Ha tényleg kedveled, akkor legyél türelmes hozzá, mást nem tudok mondani.. :D


Vagy esetleg előfordulhat, hogy elszámítottad magad..?

2015. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Tudja, hogy ha te látod, hogy ő más csajoknak is tetszik, akkor jobban fog kelleni neked.
2015. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen ez a tedd féltékennyé játék volt, szerintem is.

ettől még bejöhetsz neki


ha nem jönnél be akkor nem mondta volna, hogy de nem voltam ám vele szilveszterkor!! akkor azt mondta volna, hogy igen, ilyesmi.

2015. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Féltékennyé akart tenni.
2015. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt még a nők taktikáznak... xD
2015. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szépnek tart, gyönyörűnek téged csak jelezte neked hogy nem azok a szép és vonzó nők akikről te azt gondolnád.

Ezt biztos tudom mert velem is előfordult ilyen szitu és a barátnőm félreértette mint te. Úgyhogy nyugi téged szeret és pont.

2016. febr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerekes.
2016. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!