Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30as nő 20as férfival? Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as nő 20as férfival? Mennyire működhet?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok és elváltam.. viszont most udvarol egy 20 éves srác.. nagyon érett felfogása van, én meg sokkal fiatalabbnak érzem magam mint 31 és elvileg, mindenki azt mondja, hogy olyan 23 évesnek nézek ki :)

nagyon gáz? vannak fenntartásaim, de olyan aranyos és kedves, jó fej, vicces.. nem tudom még mit akarok, de szivesen randiznék vele.. szerintetek?


2015. aug. 11. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán csinálhatod


Környezetemben van 39 éves csaj 19 éves fiúval, persze a lány aggódik hogy mi lesz később de a srác tök rendes meg jól kijönnek


Itt nem biztos hogy örökre együtt maradnak de nálatok bármivel végződhet

2015. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk működik:)
2015. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 30/f barátnőm 37 éves jól működik, csak kicsit erőlteti a gyerektémát. Nekem van egy 4 éves Kisfiam, akit mindennél jobban szeretek és 1 éve tart a gyermekelhelyezés. Nagyon szeretem a párom és tudom, hogy szorítja az idő ha szűlni akar, csak arra kértem várjuk meg míg a per lezárul. (amiben én vagyok az esélyesebb)
2015. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is működik, szerintem hozzáállás kérdése. Egy próbát megér, aztán meglátod.

N

2015. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!