Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23 éves lány egy 37 éves...

23 éves lány egy 37 éves férfival. Működhet?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok ilyen korkülönbséges kérdés van már fent,de hátha tudtok újat mondani.

Én vagyok a lány. Elkezdtem ismerkedni egy 37 éves férfival,tetszek neki,bár randira még nem hívott el. Nos a problémám igazából az,hogy kisebbségi komplexusom van kicsit vele szemben,elvégre jóval idősebb,neadjisten bölcsebb nálam,bár nem tartom magam buta lánynak,de azért na. Már bőven túl vagyok a vad fiatalságomon,amikor a buli meg a pasizás a fontos,szóval valamennyire érettnek is tartom magam,de kicsit attól még feszélyez a dolog. Mi tetszhet neki bennem? Főleg mivel nem vagyok az a tipikus cicababa,akikkel az ilyen idős pasik a kapuzárási pánik küszöbén futkározni szoktak,bár csúnya sem vagyok.


Leginkább azért kattogok ennyit ezen a témán,mert eddig közel velem egykorú pasijaim voltak,így nem tudom lenne-e vele közös témám úgy,hogy ne is nézzen le a fiatalságom miatt? A velem egykorúakkal általában az volt a problémám,hogy éretlennek éreztem őket magamhoz. Bezzeg most,hogy jön egy érett,világlátott intelligens férfi,berezelek...


Volt aki ilyen idősen jött össze egy nála sokkal idősebb pasival?


(Nem vagyok halálosan szerelmes vagy ilyesmi,csak kíváncsi vagyok,mit gondoltok erről.)


2014. febr. 27. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem 37 évesen én is megdughatok majd 23 éves lányokat :)
2014. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 39F volt barátnőm 19. Szerintem aki már érettebbnek érzi magát lányként azok keresnek maguknak idősebb pasit. Ők tapasztaltabbak és sokszor vonzóbbak a lánynak.
2014. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha csak arra megy,hát velem jól megszívta :D
2014. febr. 27. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Én huszonéves vagyok, de elhatároztam hogy harmincas éveimben huszas lányokat fogok dugni és semmibe venni lelkileg. :)
2014. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 37 évesen hihetetlenül jól kijövök egy 21 éves lánnyal. Bár nem járunk egyéb okok miatt, de szerintem a párkapcsolat is simán működhetne.
2014. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En is szeretnek egy ilyen koru pasit de meg nem talaltam, parkapcsolatra gondolok.
2014. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!