Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van, egy srác, akit tavaly a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, egy srác, akit tavaly a suliban nagyon stíröltem, de nagyon nem érdekeltem. Idén úgy döntöttem, hogy rá se nézek, viszont most ő néz állandóan. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég sokszor fordul elő az életben. Sok férfi úgy működik, hogy addig nem érdekli egy nő, amíg azt érzi, hogy könnyedén megkaphatná, még akkor sem, ha egyébként vonzódik hozzá. Onnantól kezdve, hogy azt látja, hogy nem foglalkoznak vele, tehát talán nincs esélye, kihívásként tekint arra, hogy megszerezze az adott lányt. Ilyenkor indul be náluk igazán a vadászösztön :)
2008. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Basszus. Erre nem is gondoltam! Köszi!

Amúgy lehet hogy csak azért érzem hogy néz, mert azt akarom most? Várom még a válaszokat!

2008. szept. 4. 19:28
 3/4 anonim válasza:
En is jartam mar igy es szerintem ne figyelj ra,mert lehet,h ahogy a masik valaszolo mondta kihivasnak tekint teged s ahogy megkapott leraz!Az ilyen sracok az amolyan macsok,nem allnak meg egy lanynal,ha erted mire gondolok!Remelem,h segithettem!
2008. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nos én fiú vok és a véleményem h ne csak nézd hanem próbálkozz is nála!1 próbát megér sztem és a fiúk nagyrésze nemúgy működdik ahogy eddig írták ;) csak aztmondom látnia kell h bejön neked. tom mert engem is figyelt egy lány és rá 2 héttel odajött és összejöttem vele de az is "attól függ"
2010. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!