Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jelölt be, ha korábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölt be, ha korábban nem érdekeltem?

Figyelt kérdés
Régebben tetszett nekem egy srác, meg is tudta, de őt akkor nem érdekelte a dolog, vagyis pontosabban én nem érdekeltem. Tetszettem én is neki, de mégsem.. Akkoriban msn-eztünk, de nagyon ritkán válaszolgatott és mindig inkább otthagytam, mert a végén vissza sem írt. Akkor azt mondta van egy kezdődő kapcsolata. Ez már egy éve volt. Azóta nem msn-ezek már és nem is találkoztunk, teljesen elfelejtettem. Nemrég bejelölt egy közösségi oldalon email cím alapján talált meg. Furcsa nekem, hogy akkor szó szerint le akart koptatni, most meg bejelöl? Nem az az ismerős gyűjtő típus. Most már nincs kapcsolata az látszik az adatlapjából, sőt ki van írva hogy keresi az igazit. Nekem viszont van kapcsolatom, amit soha nem adnék fel. Ti hogy próbálnátok nem bántóan mégis határozottan elutasítani ha esetleg jelentkezne, írna? És mit gondoltok, esetleg meggondolta magát, vagy csak szimplán ismerősöket gyűjt, még olyat is akitől korábban tartott? Mert miután megtudta tetszik nekem egyenesen került.
2009. nov. 8. 23:01
 1/2 kolosszus22 ***** válasza:

Ha olyan jó a jelenlegi kapcsolatod, akkor nem értem miért érdekel annyira, hogy most miért jelölt be!? Bejelölt és kész, te elfogadod és nem foglalkozol vele. Majd ráérsz ezzel akkor törődni, ha tényleg lép valamit, akkor pedig elmondod neki, hogy te most egy jó kapcsolatban vagy és nincs esélye. Ennyi!

22/F

2009. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem hányan bejelölnek egy nap. Ha mindel foglalkoznék mint lehetséges jelölt. De nem jelent ez semmit. nem társkereső csak ismer és ennyi.
2009. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!