Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik nektek milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek milyen csajok jönnek be? Kort és nemet is írjatok

Figyelt kérdés
olyan választ nem szeretnék hogy akinek kinyitom az ajtót :)
2010. márc. 6. 10:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. 3, én nem pontoztalak le.. utolsónak meg annyit hogy egy szőke haj nagyon jó tud állni valakinek.. akinek illik is.
2010. márc. 6. 10:53
 12/21 A kérdező kommentje:
hát hogy milyen vagyok külsőre az mindenki másnak lát.. sokan azt mondják hogy jó alakom van de szerintem kicsit fogynom kellene.. nem vagyok dagi de sovány sem.. barna hajam melír nélkül. szeretek jól öltözni és nem mindig szeretem a világos színeket. hangulatember vagyok.. és szókimondó ... belsőre kedves megértő.. és mindenről megvan a véleményem.. ez vagyok én és nem akarok változni sem.. jah és szeretem ha megdicsérik a hajamat .. :) ennyi pás puxx
2010. márc. 6. 10:59
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

a tökéletes nő számomra [csak külső] :) :

-világosbarna szem

-a szeménél kicsit sötétebb barna haj

-telt ajak, csillogó szájfénnyel ;)

-középmagas, alacsonyabb nálam

-melle inkább kissebb legyen

-feneke kerek, formás, feszes :)

-ruhája mindegy, csak szexi legyen benne :)

-és a legfontosabb: a mosoly :)

2010. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszike
2010. márc. 6. 11:07
 15/21 anonim ***** válasza:

Hmm..lányból vagyok és duci és mégis elfogadnak az emberek és pasik közül is lehet válogatni. :) Hülyeség,hogy ez miatt kevésbé jönnének a pasik.Nem mindenkinek nem jön be,de van akinek igen.Duci vagyok,viszont szép arcom van és belsőleg is egész normális vagyok. :) Arról meg nem mindenki tehet hogy meghízott,pl én betegség miatt.És a pasi ugyanúgy lehet büszke egy duci lányra ;) Másfél éve megtaláltam a párom,nem zvarja ez a hibám,kompenzálom mással :D

18/L

2010. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
11:15 teljesen egyetértek veled :) nagyonis igazad van :)
2010. márc. 6. 14:43
 17/21 anonim válasza:
Legyen normális jófej ne hisztizzen... érett felfogásu őszinte külsőre meg hát lehet alacsony magas de ne legyen kövér vékony vagy átlagos nagy mellek legalább közép vagy hosszú haj kb ennyi:) 19/F
2010. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 6. 15:17
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem az oan lányok jönnek be akik:

alacsonyabbak mint én

hasonló a stílusa mint nekem (deszkás/bmx es a stílusom)

értse a viccesket/bókot

ne hisztizzen mindenen

szeressen bulizni/élni:D

és szeressen engem:)

2010. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valahogy mindig azok jönnek be nekem, akit sose kaphatok meg valamiért... 20F
2010. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!