Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik nektek milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek milyen csajok jönnek be? Kort és nemet is írjatok

Figyelt kérdés
olyan választ nem szeretnék hogy akinek kinyitom az ajtót :)
2010. márc. 6. 10:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
miert kell ugyanazt a kérdést ötszázszor feltenni?
2010. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Akivel lehet dicsekedni. Jó a segge, melle.
2010. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Akinek kinyitom az ablakot :)

Nem túl vékony, az átlagosnál egy picit ducibb is lehet. Szőke haj eleve "pontlevonás" (nem tudom miért, egyszerűen a többi hajszín jobban bejön). Ja, és legyen kicsit alacsonyabb nálam (nem vagyok túl magas, de nem szeretek felfelé nézni). Külsőleg csak ennyit várok el, és még ezek sem szigorúan rögzített kritériumok (mondjuk olyannal tényleg nem állnék le, akinek a lábai menten szikrát fognának, ha összeérnének).

2010. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

bocsi de 2 ilyen jellegű kérdést találtam ... és azokat is elolvastam de nem jutottam túl sokkal előbbre..

jah és 2. te meg csak keress ku.vákat akikkel dicsekedhetsz..

2010. márc. 6. 10:37
 5/21 A kérdező kommentje:
3, köszi a választ :)
2010. márc. 6. 10:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kapsz egy nagyon részletest leírást. :)


- Ne legyen rossz tanuló. ;)

- Kedves legyen mindenkivel.

- Segítsen otthon.

- Ne discos pics@ legyen. :)

- Ne essen pánikba, ha betörik a körme... :)

- Inkább alacsony legyen.

- Ne legyenek óriási mellei. /Furi mi? :D/

- Zöld szem előny, de nem elvárás. :)

- Inkább sötét haja legyen.

- Legyen kutyája. x)

- Szeresse a rock zenét valamilyen szinten, de tőlem azt hallgat amit akar.

- Értse a viccet.

- Bókokat is megértse, ne csak nézzen bután, hogy ez most mi? :D

- És végül, hogy eltudjon viselni. :)


16/F

2010. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
2. vagyok. Nekem fontos, h a csajommal a társaságban dicsekedhessek felfigyeljenek rá és irigykedjenek. én csúnya dagi lánnyal nem állnék össze még akkor sem ha belsőleg az esetem. inkább jó csaj legyen, akinek jó formás feneke van, jó cickói szép arca mint egy dagadék, ronda csaj
2010. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Aki az átlagostól nagyon eltér ( túl kövér, vmi testi hiba )

attól ösztönösen mindenki távol marad.

A "normális" emberek pedig mindig megtalálják a párjukat de az ízlések egyénenként különbözőek.

2010. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
Harmadik válaszoló. A szőke haj miért pontlevonás? Ha az illető csajnak az a természetes hajszíne és mellírral teszi jobbá az miért nem jó? Kicsit furcsa nekem, hogy mindenki aki a szőke hajt írja jó és rossz értelemben azok azt hiszik, hogy azok a nők/lányok "ribik".Most itt nem azt írom, hogy TE is erre gondoltál. Pl. nekem természetes szőke a hajszínem. Már igazából nem az tejfölszőke, mint gyermekkoromban. Most felnőtten már inkább sötét szőke. De nem a festett sötétszőke. Ilyet csak a természet tud produkálni. :) Sokan irigylik is. Még fodrászok is megpróbálják utánozni csak nem igazán sikerül. 29/N.
2010. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Bocsi kedves kérdező, amit neked szántam választ valahogy lemaradt. :) Szerintem mindegy, hogy milyen vagy külsőre. Van akink TE vagy a zsánere és van akinek nem. Ez a természetes. 29/N.
2010. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!