Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tade kérdése:

Hogy tudassam vele, hogy tetszik, de ne is tunjek tolakodonak?

Figyelt kérdés
Mar irtam regebben egy kerdest, ahol leirtam, hogy uzleti utra kellett mennem egy kolegammal, aki mar regota nem kozombos nekem. 3 csodalatos nap volt, ahol nem tortent semmi, de vigbeszeltuk es nevettuk a 3 napot. Rajottunk, hogy egy csomo kozos tulajdonsagunk van, olyanok voltunk, mint akik 1000 eve ismerik egymast. Ot par honapja dobta a baratnoje 8 ev utan....en a valas szelen allok a ferjemmel 10 ev utan. En 30 vagyok o 31. Amiota viszallatunk a munkaba a kollegaink eszrevettek, hogy mindketten megvaltoztunk. Ot azota, amiota otthagyta a baratnoje eloszor latjak a munkaba onfeledten nevetni, mosolyogni, mintha 1m-el a fold felett jarna. En ugy szinten. A munkaban viszont maradt a szemezes a mosoly, de nem kozelit. Nem tudom mit jelentett szamara ez a 3 nap, nem tudom mit erezhet. En nem merek kezdemenyezni, mi van, ha nem tetszem neki es csak felsulnek, vagy ha netan tolakodonak talal. Bele tudnek orulni ebbe a helyzetbe. Szerintetek mi lenne a helyes? Munkaban nem beszelhetunk errol, tul feltuno lenne es rogton a pletykalkodok celpontjava valnenk.
2015. júl. 19. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdezd meg basszus lenne-e kedve elmenni fagyizni azt beszéljetek az isten áldjon meg, 30 évesen ennyi nem jut eszedbe??


A válás szélént meg remélem úgy érted, hogy már megbeszélted a férjeddel, hogy váltok, beadtátok a papírokat, nem úgy, hogy válni akarsz, de kivárod előbb összejön-e az új f@.sz

2015. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erre en is gondoltam, de mivel a munkaban felettem all, azt sem akarom, hogy azt higgyje, hogy csak ki akarom ot haszalni. Lehet tenyleg azt varja hogy en lepjek, en meg azt varom, hogy o. A ferjemmel meg nem adtuk be a vallasi papirokat, de o is tudja, hogy nincs visszaut, valojaban egy lakasban elunk, mint ket idegen....Ebben a pillanatban
2015. júl. 19. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kezd házas nővel. Ha ennyire nincs visszaút, miért nem adod be a papírokat minél előbb? Az általad kinézett férfibe úgy tűnik több tisztesség szorult. :)
2015. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen en is ugy gondolom, hogy addig nem kivan kezdemenyezni,a mig ferjnel vagyok,(bar szerintem ha a vallas elhuzodik tobb honapig, nem ertem, addig miert nem probalhatnank meg egyutt) szoval amint lehet, beadom a papirokat, ha meg igy sem kezdemenyez, legalabb nem huzok tovabb egy halott hazassagot
2015. júl. 19. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:

A vallás nem szokott elhúzódni, az a válás, amire gondoltál.


Amúgy szerintem is úgy lenne tisztességes, ha beadnád a papírokat, aztán valamikor megemlítheted neki, és kész.


Egyébként abban, hogy eljönne-e egy kávéra vagy fagyira semmi kihívót vagy törtetőt nem lát szerintem a legtöbb ember, akkor sem, ha a felettesed. Ha nem akar tőled még sem semmit, akkor nem fogja elfogadni. Én nem érzem az ilyesmit kellemetlennek.


Nőként nem egyszer kaptam már meghívást a munkahelyemen, egyszerűen megmondtam nagyon kedves tőled, de köszönöm nem. Utána ugyanúgy képesek voltunk beszélni egymással az adott kollégával.

2015. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!