Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkóság addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság addig keresni új lányt, amig valaki más miatt szenvedek még?

Figyelt kérdés
Inkább 30 fölöttiek véleményére lennék kíváncsi. Aki miatt szenvedek tudom h se veled se nélküled kapcsolat mégsem tudok túllépni rajta. 35F
2015. júl. 5. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, én csak magamból tudok kiindulni, 30 éves nő vagyok, talán ez belefér a korcsoportba. Én úgy működök, hogy ha szerelmes vagyok valakibe, még ha viszonzatlan is, nem tudok másra koncentrálni. Az meg nem lenne tisztességes, hogy ha ló helyett megelégedve a szamárral belemennék valakivel egy kapcsolatba, amit nem is akarok igazán, csak hogy legyen valakim, de közben mást szeretek. Szóval szerintem próbálj valahogy dűlőre jutni, addig ne keress senkit, amíg nem tudsz tisztán nyitni.
2015. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem.

sőt ez az egyetlen járható út,felülírni a régi élményeket újakkal.

a többit meg a kanosság elintézi amikor ott van előtted egy fiatal csaj tangabugyiban.

38/F

2015. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az már régen rossz, ha keresni próbálsz, hagyni kell magadnak időt.. Szánj magadra 2-3 hónapot legyél egyedül (de tényleg ne csajozz addig) rendszerezd az életed tudd, hogy miért vagy nagyszerű ember és kétséged ne legyen afelől, hogy egymásra találsz azzal a személlyel akivel együtt kell lenned, de csak akkor ha tényleg készen fogsz állni erre. Még az is lehet, hogy ezek után sokkal szebb lesz a mostani kapcsolatod a mostani pároddal ha megint egymáshoz húz a szívetek.
2015. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a véleményeteket. Már azt gondolom régóta h bennem van a hiba hogy nem tudom elfelejteni. És ezért nem nézek másra.
2015. júl. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!