Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne esélyem barkinel? Nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem barkinel? Nagy önbizalomhiányban szenvedek.

Figyelt kérdés
19vagyok. Barátnőm már volt, de nem tartósak a kapcsolataim. Egy hónapnál nem volt egyik sem. Nem hiszem hogy annyira rosszul néznék ki. Humorom van és meglehetősen romantikus egyénnek ismerem magamat. Képet ha annak aki nagyon akar segíteni, küldök neki.
2014. okt. 10. 08:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, ván benne szorendi helytelensegek
2014. okt. 10. 08:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván senkinek sincs esélye "bárkénél", de ha volt már barátnőd, akkor nem hiszem hogy olyan óriási probléma lenne veled. Írtad is hogy szerinted nem nézel ki rosszul és van humorod.... de így akkor nem értem hogy mitől lehet önbizalomhiányod. Ha gondolod, akkor küldhetsz képet, és elmondom a véleményemet rólad. :)
2014. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 hónapnál a kapcsolataid sem voltak hosszabbak.Itt nemcsak az önbizalommal hanem másal is baj van.Egyáltalán mienek voltak azok a kapcsolataid?
2014. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden kapcsolatom úgy kezdődött hogy ez most sokáig fog tartani. Szerettem őket, de nem volt éleg.
2014. okt. 10. 10:27
 5/8 A kérdező kommentje:
2014. okt. 10. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen onbizalomhianyod, a kepen (ha te vagy) jol nezel ki, kulsoleg szerintem nem lehet veled baj, es humorod is van, ugyhogy csak batran ! :)
2014. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(első válaszoló vagyok)

szerintem sem nézel ki rosszul :)

2014. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed, de az önbizalomhiányt próbáld meg leküzdeni, nincs semmi baj veled, a külsőddel legalábbis biztos nincs.
2014. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!