Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagy bunkóság lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

Ha megismerkedtünk egy barát által,sokat beszéltünk facebookon,de még élőben nem láttam,és így facebook alapján nem vagyok benne biztos,hogy összeillünk,akkor bunkóság pár randi után megmondani ezt neki,ha esetleg akkor se változna a véleményem?Félek,hogy megbántódás lenne a vége.Szerintetek?

17/l


2015. ápr. 5. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár randi után? Már az első után tudnod kellene és közölni a második előtt.
2015. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát minnél tovább huzod megmondani annál nagyobb bunkoság!
2015. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehat ha az elso randi utan megmondom neki,hogy szerintem nem illunk ossze,az nem parasztsag?Mindenki azt mondta,hogy egy randira menjek el,mert lehet megvaltozik a velemenyem
2015. ápr. 5. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha látsz benne fantáziát menj el vele randira, ott érezni fogod h jó vagy nem . De ha nem akkor közöld vele hogy semmi értelme folytatni. Ez a tiszta ügy.
2015. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!