Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről írjak neki msn-en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről írjak neki msn-en?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimból. sokszor rám ír msnen, de most én akarok ráírni, csak nemtudom h mivel kezdjem a beszélgetést.:S segítsetek L/15
2010. márc. 2. 21:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

hát lehet hogy hülye vagyok meg uncsi

de mindig úgy indítok, hogy szia.mizu?.zavarok?

2010. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
xd
2010. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"szia.mizu?zavarok?" ez inkább idegesítő lehet -.-

Nemhogy a pasiknak, még a csajoknak is..

2010. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem:

"Helló! Nyomod már a starcraft 2-t?"

2010. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
kérdezd meg h akar e CS-ni:D
2010. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én mindig úgy szoktam hogy szia mi van veled? vagy mi volt ma veled? Miket csináltál? Vagy éppen most hagytam abba ..... Ezt te találod ki.
2010. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Én azt szoktam írni egy csajnak hogy:nincs kedved átjönni egy forró, tüzes, szexre? általában elküldenek a pitsába én meg mondom hogy a te picáddba-odaszívesen, stb.

De ha lány vagy és ezt írod tuti móccer! :D

2010. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
kornel095@hotmail.com SEGITEK :D:D
2010. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
:D jót mosolyogtam a többiek válaszán... :D hát első sorban kérdezd meg h mizu.. bár úgy is azt írja h semmi :\ utááána mondjad neki h unatkozol jó lenne sétálni.. és ha nem hülye leesik neki h hívjon el sétálni.. de ha mégse hívd el te személyesen könnyebb beszélgetni mint msn-en :)
2010. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hmm szerintem a "szia, mizu" helyeett, inkább: "Szia, milyen volt a napod, az enyém szörnyű." Ha ezt mondod elindul a beszélgetés. 1viszaír mitcsinál, és rákérdez miért volt szörnyű. Sok sikert!
2010. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!