Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről írjak neki msn-en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről írjak neki msn-en?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, akivel elkezdtem msnezni, csak nem tudom milyen témát hozzak fel. Valaki segítene?:)

15/L


2010. jan. 11. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Áradozz neki a barátnőidről.
2010. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szex,csak is azt,meg ,hogy rendszeresen nézi-e a videókat a sportmotor.hu-n!
2010. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Áradozz neki a barátnőidről.
2010. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hihi, egy pár éve nekem is ez volt az egyik fő problémám: "mit írjak NEKI msn-en??" :))


Én ha írtam, akkor általában valami teljesen általános dolog miatt írtam kezdésnek. "Szia, küldd át nekem azt a zenét amit hallgatsz" (mert be volt neki kapcsolva, hogy lássák az ismerősök, hogy mit hallgat) vagy volt olyan is, hogy egy régebbi beszélgetésünkre visszatértem, hogy pl ha ígért valamit, vagy én ígértem neki valamit, akkor azzal kapcsolatban. Ilyesmiket. Esetleg ha nem jut eszedbe semmi akkor "Szia, mi újság van veled? Régen beszéltünk ; Mi volt a suliban? ; Mit csináltál ma ; Ha egy suliba jártok akkor a közös tanárokról lehet hülyéskedni stb...

Nálam az vállt be, hogy egy csomót hülyéskedtem vele. Szóval az jó ha vidám vagy és viccelődsz. :)


De nem tudom mennyire vagytok már jóban...

2010. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én am ugy szoktam h szia. szia. mizu blabla..és akkor ebböl szokott ált kifolyni minden.:)

Ha tényleg nincs ötleted, akkor találj ürügyet h elmehess, mert egy lapos beszélgetés szarabb annál, mint ha nem is beszélsz.

2010. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!