Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég régen randiztam már és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég régen randiztam már és szükségem lenne pár jó tanácsra!? 20/L

Figyelt kérdés

A srácot egy hete ismerem kb... Facebookon beszélünk minden nap és nagyon szeretne velem találkozni, és én is vele, de már eléggé régen randiztam, és az előző kapcsolataim sajnos kissé leamortizáltak, szóval szükségem lenne pár jó tanácsra!

Nagyon kedves a srác, és nagyon sok közös dolog van bennünk amit már beszéltünk az alapján, szóval közös témánk sok van. Mind2en külföldön élünk szóval így mázli is hogy "egymásra találtunk". 2 nap múlva fogok vele randizni és nagyon nagyon izgulok. Szinte már feszült vagyok picit. Nekem nagyon tetszik a srác, és én is neki de tartok tőle hogy élőben más lesz minden.

Miből fogom megtudni ha nem tetszem neki, és miből ha igen? Meg fog csókolni első randi végén ha tetszem neki? És az elsőő alkalommal... meddig várjak? Eddig 2 kapcsolatom volt és mind2 komollyá vált a dolog és ezt az első talin éreztem hogy így lesz, de most valamiért különösen izgulok, nem így ahogy szoktam. Szóval el vagyok kicsit szokva a randizástól is. És hogy mire ügyeljek első randin( ez alatt értve hogy mennyit adjak ki magamból, és hogy elhúznám előtte a mézes madzagot, de csak annyira hogy kövesse, persze nem szexuálisan, csupán hoyg felkeltsem az érdeklődését!) Ohh és még egy kérdés... Milyen ruhát vegyek fel? nem szereti a kirívó ruhát és csinosnak tart. Talán egy ing+short+saru?


2015. jún. 30. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tudatosítani kéne benned is magadnak, meg a srácnak is magában, hogy ez csak egy találkozás. Ne görcsöljetek rá arra, hogy ez most tudatosan egy randi kell, hogy legyen. Így sokkal kisebb a tétje. Ha, meg volt eddig is közös témátok, akkor nem hinném, hogy a randin sem lenne. Szerintem kérdezz rá élőben, hogy-hogy ezek a témák, dolgok érdeklik, mi váltotta ki ezt belőle? Mi a célja ezekkel is, meg úgy általában mire vágyik, mit szeretne megélni, átélni, elérni a közel és távolabi jövőben is? Ilyesmik.

Nyilván megfog csókolni randi végén, ha nagyon egymásra pörögtök. De ez helyén való. Már, ha te is így akarod, érezni fogod randi alatt, hogy "mikor csókol már meg végre?", vagy negatív esetben "remélem nem szeretne csókot". Mindkét esetben azt tedd, amit érzel bent. Nem kell megfelelned neki, hiszen nem jártok.

Tökéletes az ing, short és saru kombó :P Milyen csinos a legtöbb lány ebben. :D De kockás ing legyen :D

2015. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az ing az sűrű csíkos lesz de köszönöm szépen a válaszokat, nyugtató volt nagyon! :)
2015. jún. 30. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!