Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy gyonyoru novel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy gyonyoru novel, de nagyon megremultem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Messzirol leri, hogy sokkal, de sokkal jobban all anyagilag mint en. Latszik, hogy jar fodraszhoz, kozmetikushoz, meg voltak csinalva a kormei, finom parfumillata volt, markas ruhakban volt. Emellett sportol, muvelt, csinos, jo izlese van, humoros, kedves, gyonyoru arca van, szep hosszu haja. Sajat lakasa es autoja van. Kocsim nekem is van, de alberletben lakom, nem latok ra eselyt, hogy a kozeljovoben lakasom legyen. Nem tudom mi lesz ebbol. Egy ilyen vacsorat, amire meghivtam, havonta 1x tudnam kiperkalni, ha kevesebbet cigizem. Nem tudom, hogy az anyagiak meggatolnak e a dolgot. O nem anyagias, de latszik, hogy megszokott egy bizonyos eletszinvinalat, kifinomultsagot. Viszont mikor irtam neki ma, azonnal valaszolt, kedvesen, szamajlikkal, es telegonom is beszeltunk. Nagyon aranyos volt, kedves, jofej.
2015. jún. 17. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szeresd és akkor nem lesz baj :D
2015. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Viselkedj úgy, ahogy szoktál, ne próbálj olyannak látszani, amilyen nem vagy. Ha nincs pénzed drága vacsorákra, akkor pl. elmehettek egy parkba sétálni... Ha a kevés megtakarításodat mind ráköltöd, akkor még felelőtlennek is mutatod magad, nemcsak szegénynek.
2015. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, ne emészd magad ha nincs pénzed, mert egy jó kolbászos paprikás tojásrántotta gyertyafénynél az igazi-de csak azzal akit szeret az ember.

Hidd el, ezerszer jobb egy ilyen kaja, mint a többfogásos vacsi karótnyelt sznob emberek társaságában:D


Mindkettőben volt részem, ezért tudom:D

2015. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
*mert egy jó kolbászos paprikás tojásrántotta egy jó beszélgetőpartnerrel
2015. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jaja higgy nekem, az a fontos ha jól éreztétek magatokat együtt, a pénz nem számít...Én már akadtam össze újgazdag kis görénnyel, aki minden tekintetben egy nulla volt..

Kiábrándító hidd el. Elég hamar elzavartam.

2015. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

A lány tudja,hogy dohányzol?


Szerintem ennek a nőnek van egy sötét oldala amit még nem láttál.Komolyan mondom van tapasztalatom.Vigyázz vele.

2015. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6-os A sötét oldal rád jellemző, hiszen magadból indulsz ki, kedves féltékeny egyed:D
2015. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az egy hónappal ezelőtti tapasztalatomból indulok ki.

Nem vagyok féltékeny.

Jelenleg is irigylésre méltó helyzetben vagyok,csak próbáltam előre szólni,hogy talán túl szép,hogy igaz legyen.

2015. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8 Az irigylésre méltó helyzetben lévő ember az boldog, sugárzik, az nem így ír ahogy te, a tömény búbánat, düh, féltékenység:)
2015. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha nem engedheted meg magadnak, ne hívd meg iylen drága dolgokra!

Hívd meg kólára, vagy igyatok vizet a Múzeum kertben általad hajtogatott papírpohárból!:)

Meg vidd haza, főzzetek kakaót, rántottát!:)

2015. jún. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!