Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy gyonyoru novel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy gyonyoru novel, de nagyon megremultem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Messzirol leri, hogy sokkal, de sokkal jobban all anyagilag mint en. Latszik, hogy jar fodraszhoz, kozmetikushoz, meg voltak csinalva a kormei, finom parfumillata volt, markas ruhakban volt. Emellett sportol, muvelt, csinos, jo izlese van, humoros, kedves, gyonyoru arca van, szep hosszu haja. Sajat lakasa es autoja van. Kocsim nekem is van, de alberletben lakom, nem latok ra eselyt, hogy a kozeljovoben lakasom legyen. Nem tudom mi lesz ebbol. Egy ilyen vacsorat, amire meghivtam, havonta 1x tudnam kiperkalni, ha kevesebbet cigizem. Nem tudom, hogy az anyagiak meggatolnak e a dolgot. O nem anyagias, de latszik, hogy megszokott egy bizonyos eletszinvinalat, kifinomultsagot. Viszont mikor irtam neki ma, azonnal valaszolt, kedvesen, szamajlikkal, es telegonom is beszeltunk. Nagyon aranyos volt, kedves, jofej.
2015. jún. 17. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem szabhat gátat az pénz két ember között, ha szeretik egymást, szóval szerintem ezen nem kell görcsölnöd, hogy hátrányt jelentene nála, ha más az anyagi helyzeted
2015. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha valami bezavar majd az az lesz ha Te dohányzol, ő sportol és nem dohányzik. Az is lényeges hogy a jövőképetek, céljaitok hasonlók legyenek.
2015. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne a különbségeken agyalj, hanem arra koncentrálj ami összeköt benneteket!

Lehet hogy eddig csupa pénzes és pökhendi alakkal hozta össze a sors, úgyhogy ha veled jól érzi magát nem a zsebedben fog turkálni, tekintve hogy nem szorul rá. Arra annál inkább hogy megírd neki milyen jól érezted magad vele és hogy szeretnéd újra mosolyogni látni!

2015. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem zavarja, hogy dohanyzom, en is sportolok, csak kevesebbet, ritkan o is elsziv egy cigit.
2015. jún. 18. 12:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó ízlése van, de veled randizik? Itt valami nem kóser!
2015. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Es ugyan miert nem?
2015. jún. 19. 02:35
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam már fordított helyzetben. Nő vagyok, saját lakással, autóval, megbízható keresettel. Randiztam pár éve egy fiúval, aki már régóta nagyon-nagyon tetszett nekem. A szikra is megvolt, imádtam, sosem éreztem magam még olyan jól senkivel, mint vele. De ő egyszerűen nem tudta leküzdeni magában azt a görcsöt, hogy sokkal rosszabb anyagi helyzetben van. Ő is mindig ezzel jött, hogy nem tudna nekem olyan életszínvonalat biztosítani, mint amit megszoktam. Hiába beszéltük ezt át többször, hiába biztosítottam arról, hogy ez engem egyáltalán nem érdekel, sajnos ezen bukott meg a dolog. Félre ne értsetek, ő sem tartott anyagiasnak, felszínesnek, de ez egy leküzdhetetlen frusztráció volt benne. Így ő mondta ki, hogy vége. Már férjem van, 2 kisgyermekem. Nagyon boldog vagyok velük, de a mai napig nosztalgiázok néha erről az exről, mert tényleg varázslatos időt éltünk meg együtt. Szóval ne szorongj ezen, simán lehet, hogy ez a kedves lány beléd lesz annyira szerelmes, hogy akár egy híd alá is követne:)

2015. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!