Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, srácok! Mi véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, srácok! Mi véleményetek azokról a nőkről, akikről ordít, hogy régen voltak pasival?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a viselkedésük olyan, hogy látszik, hogy végre valaki...nem tartjátok szánalmasnak?
2015. máj. 24. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem tudom mit gondoljak a témáról, de valamelyik hétvégén az egyik szórakozóhelyen , egy olyan kiéhezett "vállalkozófeleséget" láttam, ahogy állt a pultnál miniruhában, és húzgálta fel a szoknyáját!

Fekete csipkés bugyi volt rajta.

Ennyit tudtam megfigyelni, míg jött egy pali, meghívta pár italra, és karonfogva már mentek is el.

2015. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Valahogy lehetne jobban is viselni ezt nem?

Szerintem pont azért nem pasiznak be, mert így viselkednek. Egy mosolygós kiegyensúlyozott nő bármikor találhat magának valakit...

2015. máj. 24. 12:16
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül. A férfiak egy jó része a könnyű, gyors, és/vagy nagyon "szép" (ez a fogalom relatív) lukra vadászik. Ha van benne kihívás, akkor már nem mindenki ugrik annyira.
2015. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4-es voltam... a jó édes életbe, rossz helyre írtam be a kommentet. A figyelmetlen mindenemet. -.-" Sorry, korán van még.


Ehhez a témához: pont annyira szánalmas, mint azok a férfiak, akik rég nem voltak nővel és végre valaki módon reagálnak. Nincs különbség ezen a téren a nemek közt. Én személy szerint nem feltétlenül tartom szánalmasnak. Az emberek jogos igénye, hogy legyen valakivel valami azért. Ha nehezen jön, az látszik. Ettől még nem lesz valaki szánalmas.

2015. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem, nekem az a szánalmas, aki minden héten mással van. illetve nem is szánalmas, csak nekem nem kéne. a szenvedés, vágyakozás is kell a jellemformáláshoz, az élet teljes megtapasztalásához
2015. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam! Nem az a furcsa számomra ha valaki régen volt férfival vagy nővel... épp azt írom, hogy de ezért miért kell úgy viselkedni, hogy a férfi pontosan levágja, hogy ebben a pillanatban bevihetne a mosdóba, a kocsiba, a konyhába vagy bárhova ami útban van. Szerintem magánügy ha régen voltam valakivel, és ettől vágyódhatom is kapcsolatra, de ne viselkedjek úgy, mint amit az imént leírtam, nem?
2015. máj. 24. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem láttál még kiéhezett nőt.

Női börtönőr ismerősöm mesélte, hogy ott a nők mennyire kivannak éhezve.

Olyan dolgokat mondott, hogy el sem tudod képzelni.

Ide kár lenne leírni, az oldal tartalma nem bírná el.

Kb mint egy szado mazo film, azt képzeld el, 10 szeres erősségben.

olyan dolgokat csinálnak, mikor évekig nincs szex!

2015. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó! Erre kíváncsi vagyok :D

Privátban nem írod meg?

2015. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs róla negatív véleményem. Igazából nekem már olyan is előfordult, hogy volt egy ilyen barátnőm, aki már nagyon kivolt attól, hogy nem ápolták le alaposan...

Szívesen segítettem volna a problémáján. Nem esett volna ellenemre. Tudod egy barát akkor is barát, mikor beteszi alapon... Szóval ilyen szexkapcsolat szerűség. Aznap nemet mondott, hogy nem szeretné ezzel elrondítani a barátságunkat. Másnap ő hívott fel, és kérte hogy menjek át. Jóvolt, és utána többször is volt lehetőségem "leápolni". Nem ment egy cseppet sem a barátságunk kárára. Talán még bensőségesebb is lett. :)

Azóta sajnos külföldön vállalt munkát és alig találkoztunk személyesen. :(

A lényeg... Volt már rá példa, hogy felajánlottam szolgálataimat egy ilyen nőnek!

2015. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!