Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, srácok! Mi véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, srácok! Mi véleményetek azokról a nőkről, akikről ordít, hogy régen voltak pasival?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a viselkedésük olyan, hogy látszik, hogy végre valaki...nem tartjátok szánalmasnak?
2015. máj. 24. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha régen voltam férfival, az rajtam is meglátszik. Nem a szexhiány miatt, számomra ez huszadrangú. Azon látszik meg, hogy éhezem minden érintésre. A szeretet hiányzik, nem a szex. Le sem tudnám tagadni, hogy jól esik egy-egy simítás egy szimpatikus férfitól, rám van írva. Éppen csak nem dorombolok... :D Ha ez valaki szerint ciki, akkor ciki vagyok, nem annyira érdekel. :)


Megtaláltam a foltomat a jelenlegi párommal. A harmadik randin már az ágyában fetrengtünk kettesben, ruhástól, filmet néztünk és csak szeretgettük egymást. Nem mondom, hogy nem fordult meg a fejünkben, hogy lehetne valami több, de egyetértettünk abban, hogy ennek még nincs itt az ideje. Én nem éreztem szánalmasnak, hogy úgy bújunk egymáshoz órákon keresztül, mint valami idióták, örültem, hogy olyan férfira bukkantam, aki nem a bugyimban nyúlkál az első adandó alkalommal, hanem jórészt ugyanarra vágyott, amire én is.

Pedig ami a szexet illeti is nagyon régen voltam pasival előtte, ő is nővel.


Én azt mondom az a férfi is legalább annyira szánalmas, aki azzal a szándékkal megy el valahova, hogy ő ma este d*gni fog, mert már régen nem tette... Kívánom nekik, hogy találják meg egymást a hasonló kaliberű nővel és akkor nem sérül senki. :)

Ha valaki komoly kapcsolatra vágyik, azon ha érzed is, hogy vágyik a szexre is, megfogja tudni várni a megfelelő pillanatot és nem rángat azonnal az ágyába. Szerintem.

2015. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ennek nagyon örülök, és nem ilyesmire gondoltam természetesen!
2015. júl. 16. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!