Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval egy elég kínos dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval egy elég kínos dolog történt!?

Figyelt kérdés

Az előzményekről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..


Ma munkában megint viccelődött velem, de sikeresen hárítottam. Megmosolyogtatott az igaz, vicces ahogy "próbálkozik". Erre, mint derült égből a villámcsapás, odajött hozzám egy koleganőm, aki már pár napja amúgy is úgy néz rám mint a véresrongyra. Megkérdezte tetszik e nekem a srác. Mondtam hogy jófej, és hogy barátok vagyunk, sokat viccelődünk de ennyi. (Eddig valóban nagyon tetszett egyébként, de próbálom elnyomni ezt - szóval evidens, hogy pont neki nem fogom bevallani). Én visszakérdeztem mire fel kérdez ilyesmit, talán neki tetszik a srác, és valami közepébe belegyalogoltam? Mondta, hogy nem, és azzal elment.


Nagyon felhúzott a dolog, mert semmi egyébre nincs szükségem, minthogy a munkában legyen egy ellenségem, jóformán a semmiért.. ezért arra gondoltam, beszélek kerec perec a sráccal (mivel a lány letagadta), hogy van e köztük valami, mert ha igen, akkor most fejezze be a csipkelődést velem, mert nem akarok problémát. Szerintetek jó ötlet??


Esküszöm úgy érzem magam mint Emma Jane Austen könyvéből. Röhej.


2015. jún. 15. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a srác erről semmit sem tud, ne rajta vezesd le, mert talán a másik lány is csak "helyezkedik"
2015. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt helyzetet mindenképpen érdemes lenne megbeszélni. Elsősorban magadért és a tisztán látás véget is, nem pedig a kollegina miatt. Annak nincs értelme, hogy egymást kerülgetitek. Te meg őrlődsz és elméleteket gyártasz olyasmiről ami lehet, hogy csak valóban flört és nem komolyabb.
2015. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kicsit érezte ő is, mármint a srác, hogy feszült a helyzet, valahogy érezni lehetett a levegőben. Végül neki nem mondtam semmit, hanem a lányhoz mentem oda, és próbáltam mégegyszer megbeszélni vele a helyzetet.

Nem igazán adott nekem teret, csak annyit mondott megint, hogy őt nem érdekli a srác, de én úgy nézek ki mintha engem érdekelne, és azért kérdezte. Mondtam neki, hogy világ életemben több fiú barátom volt, mint lány barátom, valahogy ilyen ember vagyok, a fiúkkal jobban kijövök, a lányok általában utálnak (mint most ez a lány is..), mondjuk ez nem mondtam meg így kerek perec, de tény és való, hogy több férfi kolegámmal jóba vagyok most is (jóba alatt értendő, hogy beszédesebb viszonyba) mint lányokkal. Valahogy ilyen a természetem. Ezzel a sráccal csak nagyon megtaláltuk a közös hangot már első naptól kezdve, ezért is figyeltem fel rá, mert egyébként nem a legjobbképű pasi a világon, de nem is az számít. A lénye tetszett meg, ő maga, úgy ahogy van. De mondjuk hiába is, mert ez ennél több úgysem lesz. Én még az a fajta lány vagyok, aki inkább megvárja, hogy a másik lépjen, mintsem neadjisten csalódás érjen egy esetleges elutasítás miatt. Meg a mai nap leckéje amúgy is az volt, hogy nem jó belekeverni a munkába a magánéletet...


Most lesz egy hét szünet (a srác szabadságon lesz), így remélem elcsitulnak ezek a viszonyok, mire visszajön. Nem szeretném ha ez tovább fajulna..

2015. jún. 15. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad a munkát és a magánéletet keverni. Nagyon nem jó dolog, bezavarhatnak egymásnak a gondok. Ezért mondják, hogy házi nyúlra nem lövünk. A "kedves" munkatársakról nem is beszélve.
2015. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztos nem probalkozna ha nem adnal neki okot ra...de valoszinuleg te is tudtara adtad (akarva, akaratlanul) hogy erdekelt vagy a "viccelodeseben"...
2015. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!