Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott hogy találkozzunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott hogy találkozzunk, én igent mondtam, viszont itt megállt a dolog most mi történt mért nem keres? L.

Figyelt kérdés
egy fiúval együtt voltam egy buliban...nagyon jól elvoltunk,aztán írt hogy ha van kedvem jó lenne találkozni... én igent mondtam neki,viszont azóta többet nem beszéltünk.. nem keres,nem ír, semmi.... most akkor mivan?miért vetette fel ezt az ötletet hogy találkozzunk megint?19/L

2013. dec. 12. 20:04
 1/4 A kérdező kommentje:
egyébként már a buli elött is ismertem, és amikor először találkoztunk azon az eseményen is elhivott magával beszélgetni stb
2013. dec. 12. 20:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán mert naiv vagy. Ez a kérdésedből is kitűnik.

A pasik nem szeretik az ostoba lányokat.

2013. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
?? ne haragudj de ezt nem értem...
2013. dec. 12. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A "nagyon jól elvoltunk" mit takar? Lehet innen kellene megközelítened a kérdést!
2013. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!