Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal és nagyon zavaró dolog történt! A csuklóján vágásokat találtam!?

Figyelt kérdés

Ez nagyon szíven ütött. Tudtam, hogy voltak problémái, de ezt így látni, elég sokkoló volt.


Úgy tettem mintha nem vettem volna észre, szóval nem tudja, hogy tudom.


Most mit csináljak? Össze merjek jönni egy ilyen lelki sérült fiúval?


2013. okt. 23. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
én is felvágtam az ereimet.....nekem senki sem segített és most se segít...segíts neki.....nekem jól jönne egy segítség
2013. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
talán pont te mentheted ki ebből
2013. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is lelki sérült vagyok. Biztos jó párosítás lenne ez...??
2013. okt. 23. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
FŐDETRÁ!!
2013. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán segíthetnétek egymásnak.
2013. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez jó ötlet, mert mindketten labilisak vagytok. Ha valami gond lesz (bármi) - mit fogtok csinálni?
2013. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Segíthettek egymásnak, te megérted.

Viszont ha kapcsolatot akartok, határozottnak kell lenni, és egymásra támaszkodva meg kell oldani a gondokat.

2013. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha valóban nagyon szereted és akarod őt.Ne kérdezősködj, ha akar majd magától elkezd mesélni. Légy nagyon tapintatos, de nem ajnározó. Minden ember életében lehetnek nagyon nagy mélypontok.
2013. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ameoland ***** válasza:
én is régen elég kétségbeesett voltam,de mostanra erős személyiség lettem. viszont pont emiatt nem keresem az ilyen labilis emberek társaságát,úgyhogy ne élj abban a hitben,hogy az emberek nem változnak és hogy tuti,hogy egy erős személyiségű ember fog majd felkarolni a padlóról,mint életed párja..
2013. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lelki sérült, kerüld.
2013. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!