Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletek? Kicsit zavaró nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek? Kicsit zavaró nekem a dolog

Figyelt kérdés
II éves egyetemista vagyok, nap mint nap vonattal utazok az egyetemre ... és kissé idegesitő nekem h a vonaton rondábbnál rondább alakok szúrnak ki, és ülnek mellém, és elkezdenek nekem beszélni ... meg megkeresnek iwiwen meg stb ... bunkó sem akarok olyankor velük lenni, ugyh beszélgetek velük, de amikor a vonaton van ezer szabad hely, és mellémülnek és ismerkednek kicsit idegesit... és ráadásul félre is értenek, mert ha látják h beszélek velük azthiszik énis akarok vmit... nemvagyok se sznob se beképzelt, de hogyan lehet ezeket leállítani?:S még ha vmi helyes pasik is lennének ...:(:D
2010. jan. 9. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te magad mondtad ki a megoldast: "ha beszelek veluk batoritasnak veszik", nem kell idegenekkel szoba allni, ha kozossegi oldalon radirnak, nem kell valaszolni, az erdektelenseg a megoldas, es az nem egyenlo a bunkosaggal.
2010. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de ha ülünk egy fülkébe és beszélnek nekem, és kérdik hol tanulok stb, akk nemkell válaszolgatni?:S
2010. jan. 9. 17:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne válaszolgatni? Látszik, hogy egyetemista vagy. :D

Megmondod hogy nem akarok beszélgetni, bocsi.

2010. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass zenét. Én úgy is szoktam csinálni, ha ilyen előfordul, hogy be sem kapcsolom a zenét, be van dugva a fülembe a fülhallgató, de a zene nem megy. Mármint, ha épp fáj a fejed, vagy ilyesmi. De egy mp3/mp4 lejátszó vagy telefon isteni társ tud lenni ilyenkor. Vagy olvass. Vedd elő egy jegyzeted, és csinálj úgy, mintha tanulnál. Ha még is hozzádszólnak, mondd azt, hogy ne haragudjon, de tanulsz. Ha meg zenét hallgatsz, elvileg meg sem hallod, amit mondanak. Vagy csinálj úgy, mintha aludnál. Szóval, nem kell feltétlenül bunkónak lenned. Buszon csináltam már olyat, hogy amúgy simán volt még egy csomó szabad hely... Mármint, hogy egyáltalán nem ült kettes ülésekben senki, egy srác mégis mellém ült. Iszonyatosan nyomult volna, fogdozta a lábam, meg ilyenek, én meg fogtam magam, felálltam, és arrébb ültem. Semmi ciki nincs benne, egyszerűen nem voltam hajlandó 4 órát egy ilyen ember mellett ülni. :) Szóval, vannak praktikák. :D

20/L

2010. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolj nekik angolul/németül, a suttyók nagyrésze úgy se beszél idegen nyelveket, ez esetben tul. képpenn egyáltalán nem vagy bunkó, mégse tudnak veled beszélgetni.
2010. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
csak ha megkérdik h "szabad ez a hely?" és látják h üres, akk nemmondhatom h nem :D és tiszta gáz, mert ugyis beszélnek hha zenét hallgatok!!!!!!!!!!!!!!!!!! :S köszi am a válaszokat:)
2010. jan. 9. 17:49
 7/17 anonim ***** válasza:

1.ne mondd meg a neved, mondd hogy gipsz mariska vagy, akkor aztán kereshetnek iwiwen

2.olvass

3.mondd, hogy pszichiátriai kezelésekre jársz, mert gyilkos gondolataid vannak

4.ne ülj le

2010. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de ez akk is bunkóság :D ugylátszik énvok csak ien kedves az emberekkel :D köszi a komikat am:)
2010. jan. 9. 20:21
 9/17 anonim ***** válasza:
Azzal mi baj, hogy angolul beszélj? Ha van annyira intelligens, hogy beszél angolul, megfelelő mértékben, akkor már megérdemlik, hogy foglalkozzon velük az ember, de aki vonaton ismerkedik, az valószínűleg nem ebbe a kategóriába tartozik.
2010. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le, feltűnően olvass valamit, közben szóljon a zene. Igaz, hogy írták már, de ez a párosítás a leghatásosabb :) [tapasztalat]

Ha meg nem tudják meg a neved/korod/stb, nem találnak meg iwiwen.

L,19

2010. jan. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!