Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletek? Kicsit zavaró nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek? Kicsit zavaró nekem a dolog

Figyelt kérdés
II éves egyetemista vagyok, nap mint nap vonattal utazok az egyetemre ... és kissé idegesitő nekem h a vonaton rondábbnál rondább alakok szúrnak ki, és ülnek mellém, és elkezdenek nekem beszélni ... meg megkeresnek iwiwen meg stb ... bunkó sem akarok olyankor velük lenni, ugyh beszélgetek velük, de amikor a vonaton van ezer szabad hely, és mellémülnek és ismerkednek kicsit idegesit... és ráadásul félre is értenek, mert ha látják h beszélek velük azthiszik énis akarok vmit... nemvagyok se sznob se beképzelt, de hogyan lehet ezeket leállítani?:S még ha vmi helyes pasik is lennének ...:(:D
2010. jan. 9. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, és ha megszólítanak, vagy ilyesmi, akkor "elnézést, de tanulnom kell" :)

L,19

2010. jan. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

kedves másodéves egyetemista!

te tényleg megmondod a neved idegen embereknek?

miért nem töltesz zenét,és leglább nem unatkoznál.

érdekes,engem még sose találtak be pedig én is vonattal járok fősulira.

nem értelek.ne beszélgess,legyél passzív ennyi.

2010. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

néha a vonaton engem isoltanak,de inkább idősebbek,hogy merre van a virágpiac,leszállok e a következőnél,hol jár xyz busz,de én utálok idegenekkel beszélgetni...

ahogy előttem is írta,rázd le őket.

2010. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
**engem is
2010. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hallgatok zenét utazás közbe de ezeket nemérdekli akk is dumálnak nekem hha látják nemfigyelek :S énvok tulkedves sztem, de változtatok, köszi a tanácsokat!
2010. jan. 14. 23:01
 16/17 anonim ***** válasza:
bizti olyan "beszélgetős kisugárzásod van"
2010. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
lehet :S:D kellemetlen tényleg néha a szitu, mert bunkó sem akarok az emberekkel lenni, és nekem zavaró amikor ugycsinálok mintha nemhallanám mitbeszélnek nekem (mer pl zenéthallgatok)
2010. jan. 15. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!