Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5 hónapja ismerkedem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja ismerkedem egy férfival, aki vég nélkül magát dicséri. Mi erről a véleményetek? (Lent)

Figyelt kérdés

Ő kezdeményezte ezt az ismerkedést, eleinte nekem is udvarolt, kedves volt.

Mostanság csak az a téma, h ő milyen jóképű, milyen fess, milyen cuccai vannak.... h ő hozzá méltatlan lánnyal nem áll le... és engem is elkezdett "mérlegre rakni", h milyen a hajam, vagy milyen a ruhám... (adok magamra, de nem vagyok az a túlőltözött, túl festett nő, inkább házias, és ha kell kiöltözöm)


Nekem a külső annyiból számít, h legyen ápolt az illető. Számomra a belső teszi széppé a külsőt, ami kisugárzik.

Már eléggé zavar ez az önmételyezés.

Szerintetek az ilyen ember változhat?, vagy hagynátok, had szerese magát tovább...


2015. jún. 12. 08:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az udvarlás fázisban általában megjátsszák magukat.

Csak most kezdi kimutatni, hogy milyen valójában.

" Szerintetek az ilyen ember változhat? "

Nem.

2015. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

végtére is jó ember ő, csak saját magán, és a külsőségeken nem lát túl.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

Azokat a válaszokat kaptam amit én is érzek. Most jön ki az igazi énje. Ez így nem lenne egy egészséges kapcsolat.

2015. jún. 12. 09:34
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok, kifogtál egy nárcisztikus önimádót. (öntömjénező nem mételyző), szabadulj meg tőle mielőbb, az ilyen nem figyel oda a partnerére csak magára, boldogtalan lennél mellette.
2015. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Szeresd hát tovább magad, ehhez miért kellek én?"


https://www.youtube.com/watch?v=nblgJyHjQ04

2015. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!