Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, járnátok egy vizimentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, járnátok egy vizimentővel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel h kvajo teste lenne, de amúgy tudnátok h csak 80k-t keres.

Korotok is írjátok meg, köszi!



2015. jún. 9. 16:40
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
A kérdést át is fogalmazhatnám: kárpótolna-e/zavarna-e ha valaki keveset keres, de amúgy fizikailag nagyon vonzó számodra. Nyílván vannak más szempontok is, de vegyük úgy h emberileg is szimpatikus (az egyszerűség kedvéért).
2015. jún. 9. 17:39
 32/41 anonim ***** válasza:
én szerelő vagyok. Jó a testem, a keresetem pedig nagyon változó(hoppá, egy kis csavar) na erre varjatok gombot.
2015. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
31.: szerintem hosszútávú párkapcsolat szempontjából ez a két dolog nem lényeges. Ha kedves és normális, akkor igen.
2015. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Egyik hónapban szeretnek, a másikban nem? :D
2015. jún. 9. 17:44
 35/41 anonim ***** válasza:
Kb. Van mikor egy hónapban 80k jött, de esett már olyan is hogy 2nap alatt kerestem annyit. Ami nállunk nagyhátrány, hogy a kezünk csúnya.
2015. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nagyobb hátrány, mint a néhai gyenge fizu.
2015. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, aki a foglalkozásod miatt nem járna veled azzz....fúladjon bele a Balatonba :):)

Nincs baj ezzel

2015. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
nekem van egy "fétisem" ez pedig az egyenruha. többnyire ilyenekkel is jöttem össze, de nem pont ezért. ez csak később tudatosult bennem, hogy bukok az egyenruhásokra. úgyhogy egy vizimentős sem lenne kivétel/feltéve, ha normális is mellé/
2015. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki és vizimentő, akkor egy hős és azért olvadnak a csajok, ami sok p.cit jelent. gondolkoznék rajta, hogy ez összeegyeztethető e egy párkapcsolattal, illetve az illető személye. A kevés fizetés nem zavar (amíg nincs család), a pasikat jobban zavarja, ha én többet keresek. 29n
2015. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Van olyan nő aki nem akar családot? Max azok, akiket amúgy sem lehet komolyan venni...
2015. jún. 11. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!