Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan lánnyal, aki első ránézésre teljesen úgy néz ki, mint egy transzvesztita, de amúgy nem az?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 12:16
 1/10 RRR ***** válasza:
ezt kép nélkül nem lehet megmondani
2015. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát fiúnak néz ki?

Nem járnék férfias nővel.

2015. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Szükség lenne egy képre, különben nem tudunk használható tanácsot adni :/
2015. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet valami szép...
2015. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát persze
2015. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma láttam 1 nőt.. jól nézett ki, sportos alakja van, pont biciklizett..

Csak állva pisált az út mellett..

2015. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ... Szóval nem lehet megmondani hogy fiú-e vagy lány. Nekem volt egy ilyen osztálytársam 6.-ban. Én új voltam az osztályban. Végig fiúnak hittem, erre még rájátszott az is hogy neki zeneórája volt mikor tesire mentünk. Úgy fél év után valahogy szóba jött és haverom közölte velem hogy amúgy ő lány. Néztem hogy mi van? Először azt hittem hülyéskedik.

Az elött meg volt egy másik eset mikor haverom hozta a barátját akinek fenék alá érő hosszú szőke haja volt. Még gyerekek voltunk szóval az arcon nem sok minden látszódott és a gyerek hangja is kicsit furcsa volt. Nekünk meggyőződésünk volt hogy lány. Erre mikor elment és elkezdtük a barátunkat piszkálni hogy tuti a csaja akkor mondta hogy ő fiú.

A kérdésre válaszolva eszembe se jutna igazából, mert ha tényleg fiúnak néz ki akkor miért is jutna eszembe így hetero fiúként. De szintén képpel többet tudnák mondani.

2015. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen ismerősöm, a kezdetekben tényleg nem tudtam eldönteni, hogy milyen nemű :D

Biztos, hogy nem jönnék össze amúgy egy ilyen lánnyal, nincsenek látens homoszexuális vágyaim.

2015. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"teljesen úgy néz ki, mint egy transzvesztita" Mitöl????
2015. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keskeny a csípőt és nagy a csöcsöd hozzá? Nekem az ilyenekről jut eszembe transzvesztita. :D Meg ha nagy az ádámcsutkája. Nem járnék ilyen lánnyal, mert jó eséllyel nem tartanám vonzónak.
2015. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!