Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, járnátok egy vizimentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, járnátok egy vizimentővel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel h kvajo teste lenne, de amúgy tudnátok h csak 80k-t keres.

Korotok is írjátok meg, köszi!



2015. jún. 9. 16:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom, így megy az oldalon a dolog. Amint egy nő ír véleményt, megy a fröcsögés és a pocskondiázás (akinek nem inge...).
2015. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
60%
pontozzatok le, de en mernoki szakon vagyok, es nem jonnek ossze olyan sraccal, aki nem egyetemista/ nem vegzett egyetemet. nem csak egy 'bolcseszre' gondoltam, hanem a fiu is olyan szakon tanuljon, amihez kell 'esz'. egy fiuval meg soha nem fogok osszejonni csak azert, mert 'kvajo' kulseje van, de olyannal sem, aki dugig van penzzel, de ehhez 0 agy parosul.
2015. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
életem legnagyobb hibája volt, hogy veled kikezdtem :c
2015. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
40%
Nem hinném, hogy az egyetemet inteligenciához lehet kötni.
2015. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
64%

ddevastator nevű felhasználótól kaptam egy levelet, ami azt hiszem képviseli az itteni férfiak színvonalát is:

"ne ríjjjá p.i.cs.aszájú. :,D ennyi százalékkal kussolj."

Gratulálok a szüleiteknek, igazán szép nemzedék lesz a következő :)

2015. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
60%
24.: az intelligenciát közvetetten valóban nem lehet az egyetemi végzettséghez kötni, de azért az elég egyértelmű, hogy az intelligensebb embereknek nagyobb az igényük egy felsőfokú képzés elvégzésére.
2015. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Igen? Csak egy példa az igényes tanult emberekre: tanárok.
2015. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan nagyon intelligens vagyok,hogy vizimentővel is járnék,a keresete sem számít,hogy mennyi:D
2015. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Pékkel ki akar járni?
2015. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Kiemeltem 2 tulajdonságot, a többit pedig a fantáziátokra bíztam. Rossz az, ki rosszra gondol :-)
2015. jún. 9. 17:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!