Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nagyon izgulok a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon izgulok a randi miatt? (lent többi)

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy jól feloldódtam és én voltam inkább aki vezette a dolgot, de sajna előfordult a másik is, hogy annyira izgultam, hogy teljesen le blokkoltam és nem tudtam adni önmagam. Nem szeretném a mostani randit el rontani, mit tanácsoltok?

Miért van, hogy ilyenkor nem jut semmi az eszembe és csak feszengek mint valami bolond?!


22L


2015. jún. 5. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit leirtál itt, mond el a randin is. Már oldottabb lesz a légkör. Lehet ő is ilyen feszült lesz.
2015. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
iszogassatok. Ne részegedjetek le, de igyatok pár pohár sört (vagy mást)
2015. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet. Nekem volt egyszer olyan, hogy évek óta bele voltam zúgva egy srácba, és egy bulin "összejöttünk", csókolóztunk is és elhívott másnap randira. Nagyon izgultam, meg amúgy is előző este vele voltam, úgyhogy nem tudtam neki mit mesélni magamról, végig ez a kínos csönd volt. Többet nem hívott! :( Teljesen kiborultam.


Aztán lett más: olyan akinek mindig van mondanivalója és érdeklődik utánam is, nem hagyja egyszerűen hogy csöndben legyek. 5 éve együtt vagyunk, és a mai napig előfordul, hogy átbeszélgetjük az éjszakát, pedig együtt töltöttük az egész napot. Meg elindul dolgozni, és amíg odaér telefonon beszélgetünk. Az elmúlt években egy kezemen meg tudom számolni hány éjszakát töltöttünk külön és mégsem fogy el a téma. Ezért is mentem hozzá. :)


A lényeg: az igazi mellett sosem fogsz szorongani, mindig lesz mit mondanotok egymásnak.

Ha a következő randid nem úgy sikerül, ne add fel, nem kár érte. Keresd azt aki tényleg hozzád való! 28N

2015. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!