Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik pasit választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanád?

Figyelt kérdés

1. Kedves,helyes arcù, olyan magas mint a nő (kb 170 cm), testalkatra vékony de kicsit cicis, "hályas", bulizós, amugy rendes ember dolgozik de nem tùl gazdag, a nővel olyan kis aranyos, mikor hozzábùjik akkor is olyan gyengéd.


2.Helyes arcù, kedves, csendes pasi, természetén nehéz kiigazodni, izmos, magas (185 cm kb), nem tùl gazdag ő sem, de dolgozik, erősen tartja a nőt ha hozzáér. Nem jár bulizni, nagyon jól főz.


Most nem tudom ki ad nagyobb biztonságot, aki gyengéd de bulizós, vagy aki határozott nem jár bulizni, de kiismerhetetlen.


2015. máj. 31. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindenképp az első jön be
2015. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a másodikat válaszd. Az első mellett tramplinak éreznéd magad.
2015. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én a másodikat választanám
2015. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Interferencia ***** válasza:
Hm, én kb. a kettő rossz tulajdonságainak keveréke vagyok. :D
2015. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én ezek alapján egyértelműen a másodikat választanám, mert számomra minden amit írsz róla jobban bejön

az egyáltalán nem zavarna, hogy nem bulizós és a kedves de határozott is jó kombináció


de neked kell eldönteni, hogy neked melyikük tetszik jobban

2015. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ki gondolta volna, hogy a magas, izmosat választják, még ha nem is gyengéd és bulizni jár.
2015. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem a második. A határozott, higgadt, házias pasik az esetem. A másik inkább afféle társaság motorja típusú ember lehet, sem külső, sem belső tulajdonságai alapján nem az esetem, viszont nagyon jó barát lehet.
2015. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem h a magas izmos NEM bulizik. Csak olyan kiismerhetetlen még a legjobb barátja se érti h sokszor mit miért csinál.
2015. máj. 31. 14:08
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek :D
2015. máj. 31. 14:09
 10/17 anonim ***** válasza:

2-es


Vagy vegyes(1+2), de a bulizás nélkül.

2015. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!