Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozak be senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozak be senkinek nem jövök be mit csináljak?

Figyelt kérdés
nagyon kéne csaj mert az öszes haveromnak van csaja és nekem is kell légyszives segitsetek köszönöm
2008. aug. 30. 13:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a 4. válaszodonak mi az msn cime?
2008. aug. 31. 16:13
 12/17 anonim válasza:
ezt barátom lehet nem így kéne!
2008. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
:-))))))))))))))))))))) Elég hamar feltaláltad magad látod? Mi meg itt papolunk, hogy hogyan csajozz be! Írjál neki mailt!
2008. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mé hogyan hm?
2008. szept. 1. 16:47
 15/17 anonim ***** válasza:
kopaszra lenyiratkozol és tetkót a fejedre. ha megunod akkor csak megnöveszted a hajad és az egész nem fog látszani.
2008. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor néhány haveromnak már volt digitális televíziója, nekem még nem. Nagyon szerettem volna én is digitális televíziót, a kábelhálózaton már elérhető volt, csak még set top boxunk nem volt hozzá. De nem akartam görcsösen. Nemsokára már hozták is a set top boxot, és nekem is lett digitális televízióm. Csajozással sincs ez másképp. Kitartás!
2010. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Csáó!

valahogy így vagyok vele... én is!

de nem pont így :)))

nekem. van csajom meg minden!!! de az elején félek oda menni!

de viszont ha látom hogy tetszem neki!

akkor oda megyek hozzá és meg szolitóm :))))9

csináld ezt te is! ha láttod hogy tetszel neki szolisd meg!

az elejeén nem volt nagy ön bizzalmam most az elenkezölje tul nagy van :))) de be jönn :)

oda megyek a csajhoz lesz ami lesz

2013. jún. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!