Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozak be senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozak be senkinek nem jövök be mit csináljak?

Figyelt kérdés
nagyon kéne csaj mert az öszes haveromnak van csaja és nekem is kell légyszives segitsetek köszönöm
2008. aug. 30. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne azért legyen csajod mert a többinek is van.

2. Ha így gondolod h senkinek sem jössz be akkor sose találsz magadnak egy normális lányt.

Először ezeken gondolkozz el!

2008. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet ez a baj nálad,hogy "nagyon kellene egy csaj" és már messziről látni rajtad.Ne görcsölj ezen és azért meg főleg ne kelljen,mert a többi haverodnak már van.Legyen,majd lesz neked is,legyél lazább és türelmesebb.Majd lesz olyan lány,akinek be fogsz jönni.
2008. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, h senkinek se jövök be, akkor titi nem lesz csajod! Az összes havernak van? és? ez nem versenyfutás! Járj társaságba, lazán tedd a dolgod, legyél vidám. Biztos találsz majd egy nekedvaló csajat! Sok sikert
2008. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is kb haonló helyzetben vagyok de én lány vagyok amikor van barátom jön egy rakás pasi hogy igy tetszem neki meg ugy tetszem neki amikor meg nincs akkor meg egy se jön.

Najó egy jön az télen nyálon mászkál utánam mint egy pulikutya és itt pitizik a kapu előtt tiszta fekete retkes a foga,kopasz és teli van ragyákkal.Biztos hogy te nem lehet ilyen csunya lehet hogy mégis van egy pár lány akiknek tetszel csak te nem tudsz róla.

2008. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, lesz csajod. Viselkedj természetesen, legyél udvarias és türelmes. Ha látod, hogy bejössz egy lánynál, próbálj vele szemezni, mosolyogj rá. Fő az önbizalom, hidd el, menni fog! :-)
2008. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
azért kell, mert a haverjaidnak is van? ez így igen-igen szánalmas. lehet, hogy a haverjaidnak nem egy csaj kellett, mert a többieknek is van, hanem egy lány, aki tetszik nekik, és akit szerethetnek. és nagy különbség.
2008. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
36%

ez hülyeség vannak olyanok akinek nincs vonzerejük pl én ezen alig alig lehet változtatni:SSez van !!lehet csajod csak nehezen:((

de kitartás !!!!:))

2008. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
7%

mi csak bosszura vágyhatunk jó életre nem!


engem mindenki utál csufol elváltak szülök szenvedek hidd el és csak azt étezzétek amit én amikor egyedül a szobámba sirok és egész este csak sirok igen feszül ott ben valami ami a sziiv

2008. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
7%

nekem ne mondjátok bazdmeg me szurom át a gigám! szar az élet valakinek!!szokj hozáá pl én utálnak család(szar):( elváltak veszekednek bemegyek asuliba csufolnak no barátnőő:((((:@ és amikor egyedül aszobámba gondolat hoggy felkötöm magam siirok sirok!!

de nem nem halok meg e miatt boszuu

2008. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Önbizalom, határozottság! Ne csak azt vedd észre aki neked tetszik, hanem akinek te is tetszel. Ismerkedj bátran. Ne ítélj elsőre. És ne a címlapon szereplő nőkről álmodj.
2008. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!