Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltudsz fogadni párodként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudsz fogadni párodként egy nálad alacsonyabb férfit?

Figyelt kérdés

Viszonylag magas vagyok (172 cm), belehabarodtam egy férfiba, aki valamivel alacsonyabb nálam. Nem sokkal, kb. 5-6 centivel, még is furán érzem magam. Igyekszem elfogadni és ő is elfogadja, hogy kettőnk közül én vagyok a magasabb, de nem voltam még ilyen szituban és kicsit hülyén érzem magam.


Tehát férfiak! Eltudjátok fogadni, ha a párotok valamivel magasabb nálatok?

És nők! Ti el tudjátok fogadni, hogy a párotok alacsonyabb nálatok?



2015. máj. 17. 12:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszoknak és külön köszönöm a többségnek, hogy komolyan válaszoltatok rá.

Nekem is csak annyi a problémám, hogy imádom a magassarkút és sok olyan ruhám is van, ami csak azzal szép.

Nem voltam még ilyen szituban, de igazatok van, ha szeretem, akkor ezzel nem törődök. Eddig úgyérzem ő lehet a tökéletes, nem kéne hogy néhány centi közénk álljon, teljesen igaz.

2015. máj. 17. 13:41
 12/16 anonim ***** válasza:
5-6cm nem is olyan sok. A barátom és köztem 14cm van..na az már sokak szerint neccesebb :D Mondjuk nálunk az elején ő félt attól, hogy mellette hülyén fogom érezni magam, vagy nem tartom eléggé férfiasnak. Engem valahogy ez sosem érdekelt :)
2015. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%

Én el tudnék fogadni egy nálam magasabb nőt.Tetszett is már ilyen.

Csak az ilyen felszínes plázacicákat zavarja,ha egy fiú alacsony,azok meg nem kellenek.:D

2015. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Többször is volt alacsonyabb pasim, sőt a férjem is 5 centivel kisebb nálam.

Elég magas vagyok, 180 cm, így nem könnyű olyan tőlem magasabb férfit találni akivel szimpatikusak is vagyunk egymásnak.

A legelső alkalommal zavart, mikor egy 10 centivel kisebb fiúval randiztam még tinikoromban, az nem is tartott csak 1-2 hétig.

A férjemnél is zavart míg össze nem jöttünk, de ő annyira magabiztos volt és annyira nem érdekelte ki a magasabb, hogy utána már engem se zavart sohasem.

Magassarkút amúgy sem hordok sohasem, úgyhogy ez sem gond.

Az ágyban meg tényleg nem számít az a pár centis különbség :)

2015. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én nem vagyok felszínes plázacica, de zavar ha alacsonyabb a pasi. még tini koromban volt egy nálam talán 8 centivel alacsonyabb barátom, és eléggé zavaró volt. most (21 évesen) nem tudnám elképzelni, hogy összejöjjek valakivel így. nekem a férfiassághoz az is hozzátartozik, hogy a pasi a magasabb, és erről nem tehetek. nem tudok ugyanúgy nézni egy alacsony pasira. néha (tényleg nagyon néha, de akkor nem szeretném hülyén érezni magam) szeretek magassarkút is hordani (178 cm vagyok) szóval egy +10 cm már ideális a számomra.
2015. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék elfogadni olyan férfit aki nálam alacsonyabb, valószínű nem tudnék beleszeretni, max. tetszene. 25 L
2015. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!