Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltudsz fogadni párodként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudsz fogadni párodként egy nálad alacsonyabb férfit?

Figyelt kérdés

Viszonylag magas vagyok (172 cm), belehabarodtam egy férfiba, aki valamivel alacsonyabb nálam. Nem sokkal, kb. 5-6 centivel, még is furán érzem magam. Igyekszem elfogadni és ő is elfogadja, hogy kettőnk közül én vagyok a magasabb, de nem voltam még ilyen szituban és kicsit hülyén érzem magam.


Tehát férfiak! Eltudjátok fogadni, ha a párotok valamivel magasabb nálatok?

És nők! Ti el tudjátok fogadni, hogy a párotok alacsonyabb nálatok?



2015. máj. 17. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én 186 cm magas vagyok, és elég furcsának érezném magam egy nálam magasabb nővel, el sem tudom képzelni, hogy hogy mutatna ekkora magassággal egy nőies alkat... :D
2015. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem!


17/l

2015. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én magasabb nőt el tudnék fogadni. :D 21/f (178 cm)
2015. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Még nem volt alacsonyabb fiúm mivel én sem vagyok túl magas,de biztos elfogadnám ha szeretem.
2015. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló szituban egyszer (1-2 cm-vel alacsonyabb volt a pasi nálam), de nem lett belőle tartós kapcsolat. Nem a magasságunk miatt. Inkább tőlem magasabb pasit tudnék párnak elképzelni magam mellé, de nem ez a legfontosabb szempont nálam. Szóval ha jóképű, szőke, kedves, udvarias, férfias, van közös témánk, akkor el tudnám fogadni, hogy alacsony, de máskülönben nem. 28/L
2015. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Másfél méternél alig vagyok több, aki tőlem alacsonyabb, az már törpe, de ha egyébként szerethető fazon, akkor el tudnám fogadni páromként.
2015. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. 157 cm vagyok.
2015. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom kb 10 centivel alacsonyabb, mint én, de soha egyetlen percig nem akadtam fenn ezen a témán, mert nagyon jól tudom, hogy senki nem illene hozzám ennyire és ha találok egy tőlem 30 centivel magasabb férfit, biztosan nem tesz majd olyan boldoggá mint ő. Ha a külsejével csak a magassága a problémád, ami ellen ő nem tehet, de egyébként igényes, van stílusa és tényleg a belsője miatt szerettél bele, a kérdésed majdhogynem felesleges. Ilyenkor nem szabad ezzel foglalkozni, zárd ki a külvilágot, vagy hogy mit gondolnak rólatok. Ha szerelmes vagy belé, ez sosem fog téged érdekelni!
2015. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálam a férjem 3-4 centivel alacsonyabb. Én is kicsit magasabb vagyok az átlagnál, 177 centi.


Engem sosem zavart maga a tény, csak az, hogy amikor vele vagyok nem húzok nagyon magassarkút (pedig amúgy szeretek), mert azért 10-15 centi különbség már tényleg a vicces kategória. Ehhez jön az, hogy egyes ruhák, szoknyák csak magassarkúval mutatnak igazán szépen. Szóval néha meg kell válogatnom, hogy mit veszek fel, amikor együtt megyünk valahova, és ez néha fárasztó. A hétköznapokon nem, csak ha étterembe, színházba, stb. megyünk.


Nem egy nagy dolog, de ez az egyetlen árnyoldala számomra.

2015. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

nem mindegy ki a magasabb? vagy ki az idősebb? a lényeg,hogy szeressen és tiszteljen.. jóban rosszban melletted legyen! Azért van ennyi lelkisérült,depis ember többek között a párkapcsolatokban,mert csak a külsőt nézik..

(tisztelet a kivételnek)

2015. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!