Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszek neki? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban aki elég helyes,d e csöndes. Szokott nézni, vagyis néz és közben elgondolkodik, mintha teljesen máshol járna...Más lányok puszilgatják meg maszírozzák, de olyan mintha ők nem érdekelnék. Velem többet beszélget, mindig odajön...Barátnőm szerint tetszek neki. Mit csináljak h kiderüljön h tényleg tetszek-e neki? Vagy h kezdeményezzen? köszönöm a válaszokat
2010. febr. 24. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ha lehet keveredj vele egy buliba, két tequila után minden kiderül
2010. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:P

egyikőnk sem az a bulizós tipus, de jó ötlet xD

2010. febr. 24. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha,elképzelhető,hogy tetszel neki,csak nem mer lépni.Próbálj vele valami csendes programot csinálni,kérd meg,hogy segítsen valamiben,kérd ki dolgokról a véleményét,hogy lássa,hogy érdeklődsz és kialakuljon valamiféle bizalom.

Írtad,hogy csendes,de azt nem,vajon volt-e már barátnője.És hány évesek vagytok?

Remélem nem írtam túl elavult praktikákat,csak mert én már öreg 18 éves vagyok és az előbb olvastam egy kérdésben,hogy a mai "fiatalok" "csöcsbimbócsípéssel" ismerkednek...

2010. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válasz, amúgy szerintem még nem volt barátnője és 16 évesek vagyunk

csöcsbimbócsípéssel xD

2010. febr. 24. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már odamegy hozzád és beszélget veled, tetszel neki. Ez ellen nincs mit tenni, sajnálom :D Egyébként ha még bámulni is szokott és nem érdekli a többi csaj akkor tényleg. Beszélgess vele, hívd el sétálni, kérj segítséget a háziban, cikizd vele a tanárokat, egy idő után remélhetőleg összejöttök :)

15/f

2010. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!