Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszek neki (többi lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki (többi lent)?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem.... Szóval van egy lány aki már a 2. éve osztálytársam, viszont most találtunk úgy egymásra. Sokat beszélgetünk msn-en, hétvégenként szoktunk találkozni, beszélgetni. Ami nekem gyanús lett (jó irányba) az, hogy megmutatta a fényképem az anyukájának. Az anyukája szerint csinos gyerek vagyok, ezt mondta szó szerint. A lány legalábbis ezt mondta nekem. Még abba is belement, hogy elmenjünk ma este valahova, csak sajnos az apukája nem engedte el. Áttettük az autókázást a jövőhétre. Voltunk egy osztály összejövetel félén, ott viszont sokszor, mikor ránéztem engem nézett. Nagyon sok bizalmas dolgot megosztott velem, ezért nem is tudom, hogy mit higgyek. Ha tetszem neki, akkor miből tudnék rájönni? Hova hívjam el, hogy jól érezze magát? A mozit szerintem hagyjuk.
2009. nov. 1. 19:02
 1/3 anonim válasza:

Ha oly sok bizalmas dolgot elmond és tényleg ennyire jóban van veled, és csak veled, tegyük fel nem is egy koorva, akkor egész nyugodtan tudtára adhatod / ő is tudtodra adhatja, hogy mi legyen.


Csak öcsém, én azt javallom ha egy hatalmas kapu áll előtted nyitva akkor lépj és ne parázz mert lehet életed nőjét vesztegeted el, és az ne tudd meg milyen égetően szar érzés, főleg ha osztálytárs és végig kell nézned ahogy mást szeret...

2009. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el teázni, vagy egy kellemes kajáldába.. És igen, érdeklődik irántad :)
2009. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figylej ne azt várd hogy ő mondja el az érzéseit mert a lányok nem ilyenek szerintem tetszel neki hidd el vidd el a moziba mert az után már lessz közös témátok;).Nézzetek egy jó vígjátékot és a moziba talán kiderülnek a dolgok :)
2010. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!